Championship: Birmingham City vs. Middlesborough


     Ekcytująca batalia dzisiaj w nPower Championship. Ex drużyna Premiership - Birmingham City, podejmie na własnej murawie faworyta do powrotu na salony, Middlesborough. Oba zespoły dzieli jak na razie przepaść, tak to można ująć, bo jest to aż 14 punktów. Gospodarze muszą się ogarnąć jeśli myślą o awansie, choć to na tym etapie staje się wątpliwe.

     Birmingham City po spadku do niższej fazy rozgrywek nieco opadło z sił i zawodzą. Zajmują w tej chwili dopiero dziwiętnaste miejsce w tabeli i nie zapowiada się na poprawę ich formy. Ostatnia dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Ledwo zwyciężyli w jednym meczu, z Bristolem, a potem to już tylko gorzej. Przegrali z Hull City, a także z Derby County. Poza tym remisowali z Blackburn i Blackpool w ostatniej kolejce. W zespole bryluje w ostatnim czasie King, który trafia notorycznie do siatki rywali - już 10 goli na koncie. Cieszy powrót na murawę Caddisa, który pauzował przez dłuższy czas. Niestety w kadrze nie zobaczymy najprawdopodobniej Caldwella, który jest podstawowym defensorem. To może być kluczowa strata.

     Middlesborough to ekipa, która widać w końcu ma szansę do powrotu do Premier League, po kilku latach nieobecności. Zespołowi wiedzie się świetnie i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Ostatnia forma gości jest jednak przeciętna. Przegrali dwa mecze, jeden zremisowali i tylko dwa razy zwyciężyli. Remis udało się wywalczyć Nottinghamem. Porażki ponieśli z Cardiff, który jest liderem i bardzo neispodziewanie z Bristolem, który jest u dołu tabeli. Wygrane odnieśli przeciwko Shefield Wednsday oraz w ostatniej kolejce z Huddersfieldem, co w końcu poprawiło morale w drużynie. Zespół ma świetnych kopaczy jak Ledesma czy McDonald, którzy spisują się fenomenalnie w drużynie. Goście dzisiaj zagrają bez: Woodgate'a (10/1 obrona)Frienda (17/0 defensor) oraz Harouna (12/1 pomoc). W dodatku niewiadomy jest występ Leadbittera (18/0 pomoc). Są to naprawdę ogromne straty u gości i ponownie mogą stracić punkty.

     H2H bardzo wyrównane, jednak zawsze to gospodarze wygrywali swój mecz. Dzisiaj również tak to wygląda. Goście są bardzo mocno osłabieni i to jest kluczowa informacja. Warto zatem pograć na gospodarzy. Kurs na gospodarzy jest bardzo atrakcyjny, a typ na remis=zwrot stawki, jest równie świetny i bezpieczniejszy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Birmingham City (DNB), 1.82 Unibet