Championship: Brighton vs. Watford


Dwa, różnie prezentujące się zespoły podejmą dzisiaj walkę, w jedynym meczu Championship. Mające na celu utrzymanie w lidze, Brighton Albion, podejmie u siebie walczący o awans Watford. Goście są bardzo ambitni w tym sezonie. Są dość wysoko w tabeli, a i to ukazuje ich w roli faworyta w tym meczu.

Brighton & Hove Albion to zespół zwyczajnie przeciętny. Nie grają zbyt dobrego futbolu, choć na zaplecze Premier League powinno to wystarczyć, by się utrzymać. Gospodarze aktualnie zajmują 16. miejsce i na razie ze spokojem patrzą na dolną część tabeli. Forma nie jest w ostatnim czasie po ich stronie, na cztery mecze zdobyli zaledwie dwa punkty. Dzisiaj ponownie będzie im niezwykle ciężko zdobyć jakiekolwiek punkty.

Watford to zespół, który z Premier League pożegnał się wiele lat temu. Walczą o powrót, aczkolwiek zazwyczaj mają ogromnego pecha i nie udaje im się zajć wyżej niż faza play-off o awans. W obecnym sezonie ponownie za cel mają walkę o elitę. Zajmują wysoką, siódmą pozycję i nie tracą wiele do czołówki. Niemniej by być blisko walczących o awans kubów, powinni wygrywać tego typu spotkania.

Goście grają ze zmiennym szczęściem. Przeplatają zwycięstwa z porażkami. Teoretycznie wypada dzisiaj triumf. Zespół gra bardzo ofensywnie. Mają świetnych zawodników, jak choćby Deeney (11/6 napad). Dzisiaj jednak zabraknie jednej, dość ciekawej postaci. Mianowicie Szkota, Anya. Jest to solidny pomocnik, którego brak może być odczuwalny.

Historia spotkań obu zespołów, jest w ostatnich latach bardzo wyrównana. Niemniej w poprzednim sezonie, na stadionie Brighton, to właśnie Watford wygrał i to 3:1. Dzisiaj łątwo nie będzie. Zespół ma jednak znacznie silniejszą kadrę, mimo wszystko skłonimy się w ich kierunku. Wygrana gości, choć w razie remisu otrzymamy zwrot to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Watford (DNB), 1.92 Unibet