Championship: Crystal Palace vs. Watford


Pozostała jedna nie wiadoma w Anglii. Dzisiaj dowiemy się kto awansuje jako trzeci do Premier League. Ponownie zawitamy na Wembley. Walczyć będą Crystal Palace oraz Watford. Mecz będzie o ogromną stawkę. Pomijając fakt awansu, zwycięska drużyna dostanie ogromny zastrzyk finansowy wyceniany na aż 120 milionów funtów!

Crystal Palace w sezonie zasadniczym zajęło 5. miejsce w tabeli. W pierwszej rundzie play-off natomiast wyeliminowali Brighton. Mecze kończyły się wynikami 0:0 oraz 2:0. Największa gwiazda nPower Championship, Wilfred Zaha dał awans do finału, strzelając oba gole w najważniejszym meczu. Gwiazda Crystal Palace w przyszłym sezonie grać będzie w Manchesterze United. Niemniej dzisiaj na pewno ponownie pokaże, że jest znakomitym zawodnikiem i będzie chciał poprowadzić swój zespół do Premiership.

Problemem w zespole Crystal Palace będzie brak jednego czołowego zawodnika. Kontuzji w poprzedniej rundzie nabawił się najlepszy strzelec ekipy, Glenn Murray (43/30 napad). W tym momencie jak wsponięliśmy w poprzednim akapicie wszyscy liczyć będą na znakomitego Zahę.

Watford to zespół, który może mówić o pechu, a zarazem o niebywałym szczęściu. Zajęli bowiem trzecie miejsce w tabeli, tracąc zaledwie dwa oczka do Hull. Natomiast w poprzedniej rundzie play-off rozegrali najdramatyczniejszy mecz sezonu. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem Leicester City 1:0. Rewanż jednak był niesamowity. Do przerwy widniał wynik 1:1, gospodarzem był Watford. Druga połowa to prowadzenie do 90' 2:1 przez gospodarzy. Wciąż awans miało Leicester. Ponadto gościom przyznano karnego, którego nie wykorzystali. Wtedy jednak stało się coś niebywałego. Watford przeprowadził niezwykłą kontrę w ostatnich sekundach meczu i strzelili gola na 3:1 dając szansę na grę w Premier League. Bohaterem meczu był Deeney. Był to niewiarygodny finisz.

Ekipa Watfordu prowadzona przez legendę The Blues, Gianfranco Zolę nie ma dzisiaj problemów kadrowych. Legendarny Włoch wygrywał już najważniejsze mecze na Wembley jako zawodnik Chelsea Londyn. Dzisiaj ponownie będzie chciał zwyciężyć, tym razem jako szkoleniowiec.

W tym sezonie w meczach obu drużyn padało sporo goli. Na stadionie Crystal Palace wygrał Watford 3:2, w rewanżu padł wynik 2:2. Dzisiaj ponownie będziemy świadkami wyrównanego spotkania. Oba zespoły nie odpuszczą. Przez to spodziewamy się sporej liczby goli. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola w tym wielkim, zaciekłym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.00 Unibet