Championship: Derby County vs. QPR


Na zamknięcie 30. kolejki Championship będziemy świadkami ciekawej batalii. Otóż Derby County podejmie na własnej murawie Queens Park Rangers. Oba zespoły mają ten sam cel. Mianowicie awans do Premier League. Tym samym pojedynek powinien być arcyciekawy.

Derby County (@ 2.05) zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli i traci cztery oczka do zespołu z drugiego, jak i trzeciego miejsca. Forma gospodarzy jest w ostatnim czasie coraz solidniejsza. Nie przegrali bowiem w czterech meczach z rzędu. Zespół zatem ma coraz to lepsze morale. Niemniej w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Paul Coutts. Nie jest on jednak kluczową postacią w swojej drużynie.

Queens Park Rangers (@ 3.70) po wspaniałym starcie w obecnym sezonie, zaczęło notorycznie tracić punkty. Przez to stracili miejsce w czołówce i zajmują dopiero trzecią lokatę. Zespół Redknappa ma jednak ogromny potencjał by wrócić na drugą pozycję i walczyć o bezpośredni awans do elity. Forma w końcu się poprawiła i w czterech meczach wywalczyli aż 10 oczek. Dzisiaj ponownie będą walczyć o komplet.

Źle jednak zakończył się ostatni mecz przyjezdnych. Kontuzji, która wykluczy zawodnika najprawdopodobniej do końca sezonu, nabawił się bowiem Matty Phillips. Jest on jednym z ważniejszych pomocników spadkowiczów i dzisiaj jego brak będzie bardzo widoczny. Na szczęście dla drużyny, zagra dzisiaj dopiero co wypożyczony zawodnik, Doyle. Już w debiucie bowiem, wpisał się na listę strzelców.

W obecnym sezonie wygrało Queens Park Rangers w meczu numer jeden. Dzisiaj może być podobnie. Mimo, iż obie drużyny są w coraz lepszej formie, to jednak po gościach wymaga się więcej. Tym samym typujemy podwójną szansę w stronę gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: QPR lub remis @ 1.75 Unibet