Championship: Leicester vs. Watford


Już dzisiaj zaczynają się play-offy nPower Championsip, które dadzą awans jednej z czterech ekip do Premier League. Dzisiejszy bój odbędzie się pomiędzy Leicester City, a zespołem Watfordu. Watford w dwumeczu jest minimalnie faworyzowany, niemniej pojedynki powinny być niezwykle wyrównane.

Ekipa Leicesteru City do końca nie mogła być pewna awansu do play-offów. Niemniej ostatecznie się udało i załapali się na ostatnie miejsce gwarantujące ten zaszczyt. W ostatnim czasie niemniej grali bardzo słabo. W ostatnim spotkaniu przeciwko Nottingham Forrest wygrali, było to najważniejsze zwycięstwo w sezonie. Wcześniej ulegli właśnie z Watfordem i to na własnej murawie. Zatem mają zachwianą formę, co może dzisiaj nie być zbyt optymistyczną wieścią.

Dzisiejsza kadra gospodarzy wygląda bardzo solidnie. Wraca bowiem aż czterech zawodników, których ostatnio brakowało. Są nimi: De LaetKoncheskyKeane oraz Kane. Te powroty niesamowicie wzmocnią linię obrony, która wcześniej grała w kratkę.

Watford natomiast zajął pechowe, trzecie miejsce i niestety musi się być w fazie play-off. Niemniej walkę podejmą. Ostatnia forma gości wygląda jednak gorzej niż Leicesteru City. Na pięć spotkań odnotowali aż trzy porażki, a dwukrotnie udało im się zwyciężyć. Widać, z resztą po stronie gospodarzy też, że jest już ogromne zmęczenie sezonem. Muszą jednak się spiąć w ostatnich konfrontacja. Ekipa prowadzona przez legendę, Zolę ma jednak problemy z bramkarzami. Nie wiadomo czy wystąpi Manuel Almunia, a także jego następca Jonathan Bond. To zatem może być kluczowa wieść dzisiejszego boju.

W dwóch pojedynkach w tym sezonie goście wygrywali. Watford był lepszym zespołem. Dzisiaj jednak role mogą się odwrócić. Kadrowo gospodarze wyglądają dużo solidniej. Ponadto przed rewanżem muszą się skupić na tym by wygrać. Wygrana Leicesteru City to nasz zakład na wieczór.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Leicester City wygra, 2.05 Unibet