Championship: Leicester vs. Wolverhampton Wolves


Dzisiaj w nPower Championship mecz zespołów, które miały zajmować odpowiednio odwrotne miejsca niż zajmują aktualnie! Świetnie spisujące się Leicester City walczy o powrót po latach do Premier League. Natomiast Wolverhampton Wolves jeśli nie zaczną lepiej grać to mogą mieć kłopoty z utrzymaniem się w lidze! Jak dzisiaj potoczą się losy tych zespołów?

Gospodarze z Leicester grają fenomanelny sezon, szczególnie początek 2013 roku jest szczęśliwy dla nich. Dzięki rewelacyjnej postawie zajmują drugie miejsce w tabeli, które gwarantuje bezpośredni awans do Premier League. Za plecami czają się jednak cztery drużyny i muszą uważać by nie stracić tej pozycji. Ostatnie mecze w lidze były świetne dla Leicester City. Pokonali 4:0 Bristol, a w poprzedniej kolejce wygrali z Middlesborough 1:0. W weekend natomiast zremisowali w meczu pucharu Anglii z Huddersfield. Zespół gra bardzo konsekwentną piłkę i to jest ich klucz do sukcesu.

Do kadry po krótkiej absencji, spowodowanej kontuzją wraca Knockaert (28/6 pomoc). Jest on kluczowym kopaczem w zespole gospodarzy. W dzisiejszym meczu powinien również zagrać rewelacyjny, młody napastnik Wood (3/5!), który narzekał na kolano w ostatnim czasie. Zespół Leicester zagra dzisiaj najsilniejszą kadrą.

Wilki z Wolverhamtpon nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. Mieli walczyć o szybki powrót do elity, a aktualnie zajmują dziewiętnaste miejsce i zmagają się z fatalną dyspozycją. Ostatnie trzy ligowe mecze to dwa punkty zdobyte przez dzisiejszych gości. Zremisowali ze słabo spisującymi się Blackburn i Shefield Wednsday. W poprzedniej kolejce ulegli ma własnej murawie Blackpoolowi. Dyspozycja jest naprawdę fatalna. 

W zespole gości nie zagra dzisiaj zawieszony Johnson (29/2 obrona). To spory cios dla Wilków. Poza nim nie zagra też Boukari (4/0 pomoc). Do zespołu wraca. Ward (28/1 obrona). Może jednak nie zagrać od początku spotkania, ponieważ wciąż odczuwa lekkie bóle w karku.

Dzisiejsza batalia zapowiada się ponownie pokazem mocy ze strony Leicester City. Grają świetnie, a w dodatku nie mają kłopotów kadrowych, zupełnie przeciwnie jak Wolverhampton. Moc w napadzie jest ogromna i naszym zdaniem dzisiaj gospodarze znowy wygrają. Leicester City zwycięży w tym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Leicester City wygra, 1.47 Unibet