Championship: Middlesborough vs. Doncaster


Jedno spotkanie w Championship odbędzie się dzisiaj. Mecz dwóch, przeciętnie grających zespołów. Middlesborough podejmie bowiem Doncaster Rovers. Oba zespoły miały dwa, różne cele na ten sezon. I to gospodarzom na razie nie wiedzie się najlepiej. Czy będą w stanie się przełamać?

Middlesborough to zespół, który miał zamiar wrócić w obecnym sezonie do elity. Niestety ponownie zawodzą. Zajmują zaledwie 16. miejsce w tabeli i by wrócić do rywalizacji o awans, muszą zacząć, notorycznie wygrywać. Na pięć ostatnich starć, wygrali tylko jeden pojedynek i to przeciwko najgorszej drużynie w lidze - Yeovil. Dzisiaj rywal ze średniej półki, zatem być może uda się wygrać ponownie.

W dzisiejszym meczu, szansę debiutu powinien dostać wypożyczony Daniel Ayala. Być może, on sprawi, iż defensywa będzie funkcjonować należycie. Nie wiadomo natomiast, czy zagra Jonathan Woodgate, który wciąż narzeka na uraz. Niemniej, wydaje się, że jest to czysto psychologiczna zagrywka. Były reprezentant Anglii powinien tym samym zagrać w dzisiejszym meczu.

Doncaster będzie miał na celu pozostanie w lidze. Jak na razie idzie im to całkiem korzystnie. Plasują się bowiem na 17. miejscu w tabeli. Mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Ponadto forma Rovers nie jest wcale taka zła - na pięć spotkań, dwa zwycięstwa oraz remis. Zespół potrafi zaskoczyć - ograli między innymi Leicester City. Dzisiejszy mecz nie będzie jednak należał do łatwych.

Poprzednie sezony, to znacznie lepsze wyniki Middlesborough, pomiędzy tymi zespołami. W ubiegłym, wygrali 3:0 na własnej murawie, natomiast w roli gości wygrali 3:1. Dzisiaj również są faworyzowani. Jeśli jednak mają zamiar powalczyć o awans, to dzisiejszy bój powinni wygrać. Liczymy zatem na gładką wygraną Middlesborough.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Middlesborough wygrają, 1.65 Unibet