Championship: Millwall vs. Crystal Palace


Niesamowicie istotny mecz przed nami w nPower Championship. Mecz dwóch ekip, które mają dzisiaj sporo do stracenia, jak i zyskania. Millwall walczy bowiem o utrzymanie w lidze, natomiast Crystal Palace o awans do Premier League, a mianowicie do fazy play-off. Która z ekip jest  w stanie wywalczyć całą pulę?

Millwall w tym sezonie miało skupić się na utrzymaniu i niestety nerwą mają do końca sezonu. Jeśli jednak dzisiaj zwyciężą to już na spokojnie podejdą do ostatniego meczu sezonu zasadniczego. Forma zespołu jest jednak beznadziejna. Ostatnie kolejki ligowe to jedynie trzy zgromadzone punkty w wygranym meczu z Watfordem. Kolejne pojedynki to już porażki, z czego też strzelili zaledwie jedną bramkę. Brak skuteczności jest ich największym mankamentem w tym sezonie.

Dzisiaj gospodarze będą jednak w lepszej kondycji kadrowej. W zespole Millwall zagrają dzisiaj dwa ważne ogniwa, które ostatnio pauzowały za zawieszenie. Są nimi kapitan Danny Shittu, a także obrońca Shane Lowry. To na pewno dodaje motywacji w zespole gospodarzy.

Ekipa przyjezdna natomiast stoi przed szansą awansu do Premier League. I również jeśli dzisiaj zwyciężą to zapewnią sobie awans do baraży o awans. Forma gości jest jednak również tragiczna. Nie wygrali meczu od 5. marca! A przez ten czas w ośmiu spotkaniach zgromadzili tylko cztery punkty. To jest bardzo problematyczne dla gości i w końcówce sezonu muszą koniecznie się skupić na zdobywaniu punktów. Ostatnie dwa mecze czekają ich z zespołami walczącymi o utrzymanie, czyli nie będzie łatwo gromadzić oczka.

Crystal Palace nie ma jednak zbyt optymistycznych wieści względem kadrowym. Na pewno dzisiaj nie zobaczymy Parr'a, a także Williamsa oraz Garvana. Są to istotni zawodnicy linii pomocy. Ta fatalna wieść ponownie może przyczynić się do porażki.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się remisem 2:2. Dzisiaj jednak oba zespoły będą walczyć o zwycięstwo, które da im spokój. W zeszłym sezonie na stadionie Millwall to Crystal Palace wygrali. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie odmiennie i wydaje się nam, że to gospodarze są w dużo lepszej sytuacji. Wygrana Millwall to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Millwall wygra, 2.65 Unibet