Championship: QPR vs. Brighton


Zamknięcie siódmej kolejki Championship przed nami. Najciekawszym spotkaniem będzie bój w Londynie. Queens Park Rangers podejmą na własnej murawie Brighton. Gospodarze pragną wrócić do elity w Anglii. Jednak konkurencja jest bardzo poważna. Mimo to, idzie im bardzo solidnie na starcie sezonu i dzisiaj również powinni powalczyć o trzy oczka.

Queens Park Rangers grają bardzo solidny futbol na starcie sezonu na zapleczu Premier League. W lidze jeszcze bowiem nie przegrali spotkania, a jedyny słaby występ zaliczyli w pucharze ligi - odpadli przeciwko Swindon. Ligowe starcia to natomiast triumfy (ostatnie cztery po 1:0). Tym samym są vice liderami w tabeli, a determinacja przed dzisiejszym mecze jest ogromna. Zespół bowiem ma na celu szybki powrót do Premier League.

Mankamentem kadrowym będzie wciąż brak możliwości gry Kranjcara. Niemniej pozostali zawodnicy, jak choćby wypożyczony Assou-Ekotto powinien dzisiaj zagrać. Hoilett oraz Andrew Johnson to zawodnicy, których mogło dzisiaj zabraknąć. Wiele jednak wskazuje, iż dzisiaj zagrają, a to zdecydowanie dobra wiadomość dla szkoleniowca Redknappa.

Brighton z Tomaszem Kuszczakiem w bramce walczyło w poprzednim sezonie o awans. Nie udało się to jednak za sprawą porażki z Crystal Palace. W tym roku widać, że już nie wiedzie się tak dobrze tej drużynie. Początek sezonu daje gościom zaledwie 15. miejsce w tabeli. Faktem jest jednak też to, że od czterech spotkań nie przegrali, tendencja wzrostowa. Ogromnym kłopotem dla gości będzie brak zawieszonego Ulloi, a jest to najlepszy strzelec drużyny. Jest to poważny problem dla Brightonu.

Obie drużyny w tym sezonie dzieli mała różnica. Gospodarze pragną powrotu i widać, że są niebywale zdeterminowani by awansować. Brighton stracił nieco z poprzedniego sezonu i do tego nie zagra najlepszy zawodnik zespołu. Sądzimy zatem, że to gospodarze wygrają w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: QPR wygra, 1.95 Unibet