Championship: Watford FC vs. QPR


Niezwykle ciekawy, a i również ważny mecz zostanie rozegrany w ramach Championship. Zespół, który miał podjąć ponowną walkę o awans do Premier League, Watford FC zagra dzisiaj z jednymz  głównych kandydatów do awansu, Queens Park Rangers. Goście jednak są w dołku. Dzisiaj będą szukać wyjścia z gorszej formy.

Watford to obecnie dziewiąta siła na zapleczu Premier League. Ostatnia forma gospodarzy nie była zbyt dobra. Wygrali w meczu z Millwall 4:0, ale to był ich pierwszy triumf od piątego października! Dzisiaj jednak ponownie nie będzie łatwo, szczególnie, że rywal jest z najwyższej półki w lidze. Gospodarze jednak nie mają kłopotów kadrowych. Pudil, jak i Bellerin powracają po kontuzjach.

Queens Park Rangers ma jeden cel - natychmiastowy powrót do Premiership. W innym wypadku zamożny sponsor może się wycofać. Harry Redknapp ma zatem nie lada zadanie. Przez większą część sezonu wszystko szło po myśli gości. W ostatnim czasie stracili jednak prowadzenie. Wszystko przez dwie porażki z rzędu. Dzisiaj będą szukać powrotu do optymalnej formy.

Kadrowo goście są bardzo solidni jak na ten poziom. Ponadto do kadry powróci dzisiaj dwóch zawodników. Mianowicie Charlie Austin, którego brak był bardzo widoczny w meczu z Nottingham. A także kontrowersyjny Joey Barton powraca po zawieszeniu. Zatem dzisiaj szkoleniowiec QPR powinien mieć do dyspozycji pełną kadrę .

Oba zespoły toczyły niezwykle wyrównaną walkę w poprzednich latach między sobą. Dzisiaj również nie będzie to jednostronny pojedynek. Oba kluby muszą wziąć się za zdobywanie punktów. Stąd powinnismy być świadkami emocjonującego meczu. Patrząc jednak na kadry, liczymy, iż goście nie przegrają po raz trzeci z rzędu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: QPR lub remis, 1.48 Unibet