Czerwone Diabły nie do poznania.


W drużynie Manchesteru United nie jest najlepiej. Zajmują dopiero 12. miejsce w Premier League i już mówi się o kryzysie. Nie ma co się jednak dziwić. Czerwone Diabły przegrały aż trzy, z czterech, ostatnich ligowych starć. Tak źle nie było od wielu, wielu lat w zespole mistrzów Anglii.

Przyjście Davida Moyesa ma na pewno wpływ na słabszą formę. Nowy trener, nowa koncepcja gry. Niemniej mając tak klasowych zawodników w zespole jak Robin van Persie czy Wayne Rooney, Manchester powinien osiągać znacznie korzystniejsze rezultaty. Przed sezonem często ujawniane są wymagania zarządu. Zespół Moyesa ma osiągnąć czołową czwórkę, odnieść sukces w pucharze Anglii oraz awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Jak na razie to jedynie w europejskich pucharach Diabły zabłysnęły.

Tym samym sporo spekuluje się o tym (głównie wśród kibiców), by na stanowisko wrócił sir Alex Ferguson. Jest to jednak niemal niemożliwe. Legendę United widuje się na trybunach i najpewniej tak zostanie. Niemniej jeśli fatalna forma Diabłów - szczególnie w lidze - zostanie podtrzymana, to bez wątpienia dojdzie do spekulacji o tym, czy nie powinno dojść do zmiany trenera. Tym samym przygotowaliśmy dla Was taki oto zakład:

Sir Alex Ferguson na pewno nie będzie mógł patrzeć na klęski swoich, byłych podopiecznych. Niemniej ciężko będzie go ewentualnie namówić na powrót. Na pewno jednak warto zwrócić uwagę na ten zakład. Piłka nożna już wielokrotnie zaskakiwała. Być może też, David Moyes znajdzie złoty środek i mimo, iż twierdzi, że brakuje mu światowej klasy zawodników, zacznie odnosić wymagane sukcesy. Warto też pamiętać, że często mijają się z celem opinie, iż sir Alex Ferguson zaczął podobnie. Wtedy jednak Manchester United był znacznie słabszą drużyną.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!