Derby Liverpoolu!


Arcyciekawe starcie w Premier League przed nami. Liverpool zagra na Anfield z Evertonem. Zatem wielkie derby Liverpoolu przed nami. Pojedynek ten to nie tylko bój o punkty, ale i prestiż. Tym samym tego typu pojedynki mają swój osobny smaczek. Stąd liczymy na emocjonujące spotkanie.

Liverpool (@ 1.74) wszedł w ten sezon z niezwykłymi aspiracjami. Obecnie jednak zajmują czwarte miejsce w tabeli i choć jeden z celów jest na drodze do spełnienia - gra w Lidze Mistrzów. The Reds od pięciu starć nie odnotowali co prawda porażki, ale zremisowali z Aston Villą (2:2) po ciekawym meczu. Gospodarze nie mogą sobie jednak pozwolić na tego typu wpadki. Zespół, który ma walczyć o najwyższe laury w Anglii musi wygrywać z zespołami teoretycznie słabszymi.

Trener Brendan Rodgers przed dzisiejszym meczem ma kilka zmartwień kadrowych. Wciąż kontuzjowani są tacy kopacze jak: AggerLeivaJohnson, czy Jose Enrique. Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ AllenaSakho. Zatem jest czym się martwić. Cieszy jednak na pewno moc w napadzie, gdyż Luis Suarez wraz ze Sturridgem powinni znaleźć się w podstawowej jedenastce.

Everton (@ 4.80) również nie próżnuje w obecnym sezonie. Zajmują szóste miejsce w tabeli i przy ewentualnym zwycięstwie będą mogli wskoczyć na czwartą lokatę. Zespół gości jest w świetnej formie. Sześć spotkań bez porażki o czymś świadczy. Niestety The Toffies są mocno osłabieni ze względu na kontuzje. Nie zagrają: JagielkaBarkley, OviedoAlcarazColeman oraz Pienaar. Zatem kadrowa sytuacja Evertonu nie wygląda najlepiej.

Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi zespołami były bardzo zacięte. Trzy spotkania pod rząd zakończyły się bowiem remisami. Dzisiaj wiele jednak wskazuje, iż takowy rezultat nie padnie. Goście są mocno osłabieni, co faworyzuje gospodarzy. Licząc jednak na ducha derbów, liczymy na spotkanie owocujące w bramki. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola na Anfield.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.53 Unibet