Gdzie zagra Rooney w nowym sezonie?


Mnóstwo spekulacji przed nadchodzącym oknem transferowym. Wciąż trwa telenowela z Robertem Lewandowskim, ale i kilka innych gwiazd nie jest pewnych swojego bytu w klubie. Jednym z nich jest Wayne Rooney. Anglik sam nie wie czego chce stąd też media spekulują i typują.

Snajper Manchesteru United zagrał przeciętny sezon. Sir Alex Ferguson nie dawał szansy Anglikowi w kilku meczach, szczególnie na finiszu rozgrywek. Podobno zaistniał konflikt między Szkotem, a reprezentantem Anglii. Niemniej obaj panowie temu zaprzeczyli.

W ostatnim czasie jednak wyszła na jaw pewna prawda. Mianowicie, były już szkoleniowiec Diabłów wyznał, iż Rooney poprosił o transfer. Szkot odmówił kategorycznie. Niemniej nie jest to już jego kwestia jak to ujął. Teraz musi się tym zająć David Moyes

Moyes już współpracował z Wayne'm w Evertonie. I to jest aktualnie kluczowa kwestia dla napastnika Manchesteru. On nie ma zamiaru ponownie działać ze swoim były trenerem. Mimo to sam nie jest pewny czego chce. Póki co ta kwestia jest mocno kontrowersyjna i może być kluczowa przed letnim oknem transferowym.

Wiele klubów interesuje się Rooneyem. Podobno najbardziej Paris St. Germain. Paryżan na pewno stać na sfinansowanie ewentualnego przejścia snajpera Anglii do stolicy Francji. Wśród kandydatów jest również Chelsea Londyn, niemniej tutaj wydaje się to mało prawdopodobne. Ciężko wyobrazić sobie Rooneya w koszulce The Blues. Naszym zdaniem do walki, jeśli do takiej oczywiście dojdzie może włączyć się nowa, budująca się potęga, AS Monaco. Mają pieniądze i powoli zbierają niesamowicie mocną kadrę. Ale czy w ogóle ta kwestia zostanie poruszona? Anglik może w ostateczności pozostać w zespole Diabłów. Stąd też przygotowaliśmy dwa typy - Rooney w Manchesterze lub PSG.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Diabły, 1.60 lub PSG, 3.50 Unibet