Kto zdobędzie tytuł w Premier League w sezonie 2012/2013?


Aktualny sezon w Premier League jest bardzo interesujący. Walka o tytuł rozstrzygnie się najprawdopodobniej pomiędzy drużynami z Manchesteru. Natomiast rywalizacja o pozostałe miejsca w TOP 4 będzie ogromnie interesująca. Ciekawe kto tym razem zaskoczy w Premiership?

Walka o tytuł rozegra się pomiędzy dwiema drużynami z Manchesteru. Diabły przewodzą w tabeli. Mają 4 punkty przewagi nad The Citizens. Jest to nikła przewaga. Jeszcze sporo spotkań przed obiema ekipami i jednak łatwiejszy kalendarz jest po stronie lidera. Trudniejsze mecze jak właśnie z City, z Chelsea czy Liverpoolem rozegrają na Olt Trafford w kolejnej części sezonu. Czerwone Diabły mają solidniejszą kadrę względem zgrania. Sir Alex Ferguson trzyma się jednej drużyny przez wiele lat i tworzy wspaniały kolektyw. Zespół Manciniego jest ciągle zmieniany. Ciągłe roszady pwoodują to, że wprowadzają chaos. W dodatku nowi kopacze to zazwyczaj indywidualności, które ciężko zgrać ze sobą. Stąd też naszym typem jest wygrany tytuł dla Manchesteru, ale United po kursie 1.55.

Walka o TOP 4 będzie kosmicznie ciekawa. Co prawda trzecie miejsce jest najprawdopodobniej zarezerwowane dla wracającej do formy Chelsea. Trzeba jednak pamiętać, że ten zespół gra bardzo chaotycznie i Benitez wciąż nie może być pewny stołka. Mimo to Nasz najpewniejszy typ na TOP 4 to Chelsea, po kursie 1.15. Kolejne miejsce - czwarte jest najbardziej oblegane. O tą lokatę walczą: TottenhamArsenalEvertonWest Bromwich, a i być może Liverpool. Najciekawiej będzie wyglądała rywalizacja zespołów z Londynu. Ciekawy zespół stworzyły Koguty, lecz wciąż nie odgrywają odpowiedniej roli. Arsenal, Wengera również nie gra jak powinien. Stąd też ciężko ryzykować na te dwa zespoły. Ciekawie wygląda zakład na Everton, który zaskakuje. Mimo teoretycznie gorszego składu spisują się genialnie, potrafili ograć lidera między innymi. Mają w kadrze świetnych kopaczy, jak Fellaini. Zespół z Liverpoolu stać na to miejsce. Sugerujemy zatem by lekko zainwestować na zespół The Toffies, po kursie 4.00.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!