LDV Vans: Brentford vs. Crawley Town


      Mecz w ramach Johnstone’s Paint Trophy. Jest to puchar dla niższych lig angielskich, przynajmniej jakieś trofeum na które mają szansę zespoły z League One i niżej. Dzisiejszy mecz odbędzie się pomiędzy Brentfordem, a Crawley Town. Będzie to interesujący mecz, ponieważ jedyną przewagą jaka jest to ta związana z własnym boiskiem.

      Brentford FC z resztą jak dzisiejszy rywal, reprezentuje League One. Ich ostatnia forma jest bardzo wysoka wbrew pozorom, ponieważ nie przegrali spotkania aż od 5 pojedynków. Aktualnie mają serię 3ech remisów i 2óch zwycięstw. Zaczęło się to od remisu z Bournemouth (2:2), potem 1:0 przeciwko Oldham, co jest mocnym rezultatem. W późniejszych meczach dwa remisy z rzędu: 1:1 z Tranmere Rovers i wyrównujące trafienie w doliczonym czasie gry, a także 0:0 z Shrewsbury Town. W ostatniej kolejce natomiast pokonali dzisiejszego rywala – 2:1. Świetny mecz wtedy rozegrał Donaldson strzelając dwa gole, które dały spory sukces dzisiejszym gospodarzom. Crawley Town zajmuje 6te miejsce w League One i dzięki sporym funduszom mają zamiar w tym sezonie zapukać do drzwi nPower Championship. Ostatnia forma, poza porażką z Brentfordem jest dość przeciętna, ale za to z błyskiem. Przed porażką w ostatniej kolejce wygrali dwa mecze: 3:1 z Bournemouth i 2:0 z Carlisle. Wcześniej doznali dwóch porażek, jedno w lidze z Tranmere 2:5…. A w pucharze ligi przegrali 2:3 ze Swansea. Zagrali genialny pojedynek przeciwko Łabędziom i byli bliscy sukcesu. W ekipie gości wyróżnia się Adams, który w ostatnich 3ech meczach strzelał gole – dzisiaj również ujrzymy go na murawie.

      Oba zespoły mają nieco różne cele. Gospodarze raczej mają bezpiecznie się utrzymać i dodatkowo mogą podjąć walkę w tymże pucharze. Crawley ma cel by awansować o klasę wyżej i może sobie odpuścić ten mecz. Jednak sportowa złość po porażce może wziąć górę, a szczególnie, że odpadli już z pucharu ligi. Dlatego też pójdę w stronę gości, a że kurs atrakcyjny to na pewno warto spróbować.

Zarejestruj się by zdobyć 100% bonusu do 200zł!!!

Typ: Crawley Town wygra, 3.40 (mecz również dostępny na LIVE)