League One: Bury vs. Carlisle


     Dzisiaj wszyscy podekscytowanie meczami w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Brazylii. Nie zapomnijmy jednak, że grają też inne ligi. Między innymi będzie dzisiaj mecz z angielskiej League One. Pojedynek będzie pomiędzy dwoma różnie prezentującymi się ekipami. Jako gospodarz zagra zespół Bury FC, z drugiej strony natomiast zobaczymy zespół Carlisle United

     Bury FC to ekipa, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i wątpią wszyscy, iż włączą się do walki o utrzymanie. ich forma jest żenująca. Ostatnie mecze to 3 porażki, jeden remis i jedno zwycięstwo po karnych w pucharze LDV Vans. Ligowy remis udało im się wykręcić ze Stevenage. Dość dość nieoczekiwany rezultat, ponieważ rywal zajmuje bardzo wysokie miejsce w tabeli. Porażki jednak odzwierciedliły aktualną formę dzisiejszych gospodarzy. Polegli z takimi ekipami jak Crawley, MK Dons oraz Swindon. Mają słabą kadrę i nie widać by miało się cokolwiek poprawić. W dodatku nie wiadomo czy zagra doświadczony napastnik Healy, który doznał lekkiego urazu. Rywalem Bury dzisiaj będzie zespół Carlisle United. To drużyna, która także nie ukazuje jakiejś nadzwyczajnej formy, ale jednak widać, że bardziej starają się ugrać coś więcej. W tej chwili zajmują, 13te miejsce w tabeli i są nawet zadowoleni z tego powodu. Ostatnia forma jednak nieco ukazuje słabości tej drużyny. Na pięć pojedynków, wygrali jedynie dwa razy, resztę spotkań przegrali. Przegrali z Crawley i Notts County, a także w pucharze ligi z Tottenhamem. Pozostałe wyniki dość optymistyczne, ponieważ wygrali z Coventry czy też Walsallem na wyjeździe. Kadra przeciętna, ale warto wyróżnić Jervisa, który już ma 3 trafienia na koncie i dzisiaj najprawdopodobniej zagra, cały zespół na niego liczy.

     Spodziewałem się, że może jednak Bury powalczy, jednak zdrowy rozsądek karze stawiać na gości. Ostatnie kilka spotkań względem H2H wygrał właśnie zespół Carlisle. Dzisiaj powinno być podobnie, są dużo silniejsi, gospodarze nie potrafią się ogarnąć w sezonie. Polecam zatem zagrać na wygraną Carlisle United lekką stawką po fajnym kursie.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Carlisle wygra, 2.60 Unibet