League One: Crawley vs. Crewe


Poza reprezentacjami również i klubowe emocje przed nami. W nPower League One dojdzie do jednej ciekawej konfrontacji. Crawley Town podejmie zespół Crewe. Zapowiada się bardzo wyrównana batalia dwóch ogólnie niezłych ekip, aczkolwiek słabo spisujących się w tym sezonie. Która z nich wykaże swoją wyższość?

Crawley Town to zespół w który sporo zainwestowane. Udało się awansować, niemniej już teraz brakuje nieco sił. Zajmują dopiero czternaste miejsce w League One i nie mają szans na awans do wyższej klasy rozgrywek. Forma gospodarzy nie jest jednak zbyt słaba. Nie przegrali od pięciu spotkań, lecz mankamentem jest to, iż cztery z meczów zremisowali. Jedyne spotkanie, w którym zdominowali rywala było z fatalnym Bury. Kolejne mecze to już podział punktów. Mecze ogólnie ujmując przeciętne w wykonaniu Crawley.

Dzisiaj w zespole gospodarzy jednak może dojść do wyczekiwanego powrotu. Wielce prawdopodobne jest bowiem, iż po siedmiu meczach absencji z powodu kontuzji powróci kapitan zespołu, Josh Simpson. Jego brak był widoczny, ponieważ czasami nie miał kto zapanować nad emocjami na boisku. Crawley dzisiaj w razie występu kapitana bez poważniejszych braków.

Crewe Alexandria w tym sezonie również miało walczyć o awans. Niemniej nie udało się. Są o jedną pozycję wyżej niż ich dzisiejszy rywal i również muszą już powoli szykować się na kolejny sezon. Forma zespołu jest jednak optymalna. Wygrali dwa z trzech ostatnich spotkań i to z rywalami niezłymi. Ponadto też zremisowali jedno spotkanie. Zatem morale drużyny są na dość dobrym poziomie i to na pewno atut gości. 

Nie mogło się jednak obejść bez kłopotów. Zespół ma sporo nie wiadomych dzisiaj. Począwszy od kapitana, Luke'a Murphy'ego, przez Inmana czy też Moore'a. W dodatku najlepszy strzelec gości, Pogba wyjechał na mecze swojej reprezentacji. Zatem braki gości są bardzo poważne i to jest najważniejsza informacja.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:0 dla Crewe. Dzisiaj jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Crawley wygląda dużo lepiej niż przeciwnik. Ogromnym argumentem są absencje w zespole Crewe. Idziemy zatem w kierunku gospodarzy w tym jedynym meczu League One.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Crawley (DNB), 1.36 Unibet