League One: Crawley vs. Doncaster


Walka o awans z League One do wyższej klasy rozgrywek trwa. Na początku sezonu, dzisiejszy gospodarz, Crawley Town miał awansować dalej. Niestety mają małe szanse w tej chwili by spełnić swój cel. Mimo to powalczą z innym zespołem, który jest bliżej tego celu, Doncaster. Mecz zatem będzie bardzo ciekawy i możemy się spodziewać wielu emocji.

Crawley Town grają przeciętnie, spokojnie się utrzymają, ale o walce o awans do wyższej klasy rozgrywek mogą raczej pomarzyć. Zajmują piętnaste miejsce w tabeli i będą jedynie konkurować z zespołami o lepszą pozycję. Ostatnie mecze jednak wskazują, iż gospodarze są w dołku. Po tym jak odpadli z pucharu Anglii z Readingiem, wywalczyli tylko jeden punkt na trzy spotkania. Zremisowali bowiem ze Swindon Town. Poza tym przegrali z nieźle grającym Tranmere, a i Scunthropem, który walczy o utrzymanie. Widać, że panuje w Crawley Town lekki chaos. 

Dzisiejszy mecz dla gospodarzy będzie jednak plusem względem kadry. Nie zagra tylko jeden zawodnik, McFadzean (17/3 obrona). Obrona zatem będzie nieco zachwiana, ale mimo to powinni być bardziej pewni siebie niż w tygodniach poprzednich.

Rywale z Doncaster prosperują już lepiej. Są w tabeli na czwartej pozycji i będą walczyć o awans do nPower Championship. Goście są wytrwali w swoich spotkaniach i to jest ich atut. Niestety ostatnie mecze nie przynosiły oczekiwanych efektów. Ostatnie trzy spotkania rozegrali w ten sam sposób co ich dzisiejszy przeciwnik. Przegrali z Bury i Walsallem, co nie jest zbyt dobrym wynikiem. Poza tym zremisowali przeciwko Milton Keynes w ostatniej kolejce. Niemniej dzisiaj muszą mocno się skupić by powalczyć o punkty, które są im bardzo potrzebne.

Problem gości tkwi w kadrze. Mają bowiem sporą listę poważnych absencji. Dzisiaj nie zagrają: Brown (26/6 napad)Hume (20/4 napad)Syers (27/3 pomoc). Jak widać siła ataku spada i to bardzo poważnie, w dodatku pod znakiem zapytania stoi występ Keegana (20/1 pomoc). Jeśli dojdzie do skutku i ten brak to Doncaster będzie miał kłopoty dzisiaj.

Mecz numer jeden pomiędzy tymi ekipami w tym sezonie zakończył się wygraną Crawley i to na wyjeździe. Dzisiaj również będą mieli okazję na zwycięstwo, ponieważ goście będą naprawdę mocno osłabieni. Naszym zdaniem zatem warto postawić na dodatni handicap w stronę gospodarzy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Crawley (EH +1), 1.36 Unibet