League One: Notts County vs. Bury FC


Kolejne mecze w League One przed nami. Napięty harmonogram daje nam non stop sporo emocji w angielskiej piłce. Dzisiaj odbędzie się mecz w którym gospodarzem jest Notts County. Jest to dla nich ostatni dzwonek by ruszyć w bój o awans do Championship. Rywalem natomiast będzie walczące o utrzymanie, Bury FC. Czy gospodarzy stać na zwycięski maraton? 

Notts County w tym sezonie spisuje się dobrze. Znajdują się na jedenastej pozycji i jeśli chcą jeszcze walczyć o awans to muszą zacząć wygrywać. Forma gospodarzy nie jest jednak zbyt imponująca w ostatnich tygodniach. Wywalczyli zaledwie dwa punkty w ostatnich czterech pojedynkach. Zremisowali z zespołami, które są na podobnym poziomie, Crewe i Wallsalem. Porażki ponieśli natomiast przeciwko słabszym ekipom, Hartlepool (walczy o utrzymanie) oraz ze Stevenage. Widać lekki kryzys w zespole.

Gospodarze zagrają dzisiaj w pełnym składzie! To bardzo dobra nowina. Po ostatnim starciu, nasz rodak, Białkowski nie doznał żadnego urazu i dzisiaj zagra. Jest on podstawowym bramkarzem zespołu. To ukazuje Notts County w roli faworyta w dzisiejszym meczu. Niemniej muszą jednak wyjść na murawę mocno skoncentrowani.

Bury FC nie gra dobrego sezonu. Są w strefie spadkowej na dwudziestej drugiej pozycji. Mają jednak jeszcze szanse na utrzymanie. Nie tracą zbyt dużo do bezpiecznej pozycji, bo zaledwie jest to sześć oczek. Muszą jednak ponownie szukać lepszej formy, jak parę tygodni temu. Dwa ostatnie spotkania jednak ukazały, iż jest to zespół chaotyczny. Przegrali po 0:2 z Shefield United oraz Coventry. Są to zespoły silniejsze od Bury co nieco usprawiedliwia gości.

Przyjezdni nie mają takiego szczęścia i dzisiaj zagrają bez jednego zawodnika. Wciąż bowiem nie jest w dobrej kondycji Craig Fagan. Zagrał tylko raz w tym sezonie, a na pewno przydałby się zespołowi w tych trudnych chwilach. W zeszłym sezonie był istotnym punktem innej angielskiej ekipy - Bradfordu FC.

Pierwsze spotkanie w tym sezonie padło łupem Notts County. Pokonali oni Bury na wyjeździe 2:0. Dzisiaj również są faworytami i wiele wskazuje, iż powinni wygrać w tym meczu. Pełna kadra, ponownie zachwiane morale u gości. Typ na wygraną Notts County to nasz zakład.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Notts County wygra, 1.95 Unibet