League One: Portsmouth vs. Crewe


     Premier League nie gra, ponieważ teraz chwila dla reprezentacji, ale za to niższe angielskie wciąż w grze. Dzisiaj popołudniu dojdzie do ciekawej batalii w League One. Portsmouth jeden z wielkich przegranych ostatnich lat rozegra mecz przeciwko Crewe. Czy gospodarze podołają w tej walce? Czy też wciąż będą grać słaby futbol?

     Portsmouth jest od dłuższego czasu w ogromnym dołku. Jeszcze kilka lat temu grali z Premiership, teraz zmagają się w League One i to z nienajlepszymi wynikami. Ich forma jednak ma tendencję wzrostową. Co prawda w ostatnim swoim meczu odpadli z pucharu LDV Vans. Polegli z Wycombe Wanderers 1:3. To był bardzo słaby mecz w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy, ale w sumie to i dobrze, że odpadli z tego turnieju, teraz muszą się skupić tylko na lidze. Przed tym meczem w League One grali całkiem niezłe mecze. Wygrali dwukrotnie i zremisowali. Zwycięstwa przeciwko Yeovil i Scunthrope na pewno motywujące, choć musieli je wygrać. Najważniejszy był jednak remis z Milton Keynes Dons, dzięki któremu morale na pewno poszły w górę. Kadra gospodarzy całkiem dobra na ten mecz. Zabraknie: Russella (6/0 pomocnik) i Dumbuyi (10/0 defensor). Wraca natomiast do drużyny Thompson (2/0 obrona) oraz najprawdopodobniej zobaczymy Lubomira Michalika (5/1 obrona) – dobra wieść.

     Crewe Alexandra gra również niezbyt przekonująco. Aktualnie są dwie pozycje wyżej od dzisiejszego przeciwnika, na 15ej pozycji. Ostatnie mecze jednak również trochę lepsze. W pucharze przyłożyli się i pokonali na wyjeździe Shrewsbury, a wcześniej w lidze ugrali 3 punkty z Hertlepool. Poprzednie mecze to natomiast 2 porażki, przeciwko Oldham i MK Dons. Możliwe, że do kadry wrócą dzisiaj: Moore (8/0 napad) oraz Osman (8/0 pomoc). To również dobre informacje. Z taką kadrą goście mają szansę odnieść swoje 3e zwycięstwo w ciągu 8 dni. Czy im się uda?

     Oba zespoły potrzebują punktów. Jednak to gospodarze powinni dzisiaj podołać temu zadaniu i wygrać. Mają silniejszą kadrę wbrew pozorom i nie mogą sobie pozwolić na walkę o utrzymanie, a wręcz przeciwnie, powinni powrócić do walki o awans co akurat jest już mało realne. Polecam zakład – remis to zwrot na gospodarzy.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Portsmouth (DNB), 1.50 Unibet