League One: Scunthorpe Utd. vs. Portsmouth


Mecz w League One powinien być bardzo ekscytujący. Zmierzą się ze sobą ekipy, które walczą o utrzymanie. Jedna z nich jeszcze niedawno temu grała w Premiership - co się z nią stało? Mecz odbędzie się pomiędzy Scunthorpe United, a Portsmouth. Obie drużyny potrzebują trzech punktów, jeden punkcik niewiele zmieni w ich sytuacji. Która z ekip jest w stanie dzisiaj wygrać?

Zespół z Glanford Park gra słabiutki sezon. Odzwierciedla to dwudziesta druga pozycja w tabeli. Coraz bardziej jednak widać, że chcą pozostać w lidze. Forma bowiem wygląda dość obiecująco. Na pięć spotkań przegrali tylko raz, a zdobyli 6 punktów. Były to jednak spotkania z zespołami z dołu tabeli, które nie odstają zbytnio od gospodarzy dzisiejszego meczu. Porażkę ponieśli z Crewe, które nie jest wcale rewelacją ligi. Mimo wszystko wciąż są słabą ekipą, choć morale na pewno mają wyższe niż parę tygodni temu.

Scunthorpe nie ma dzisiaj większych zmartwień kadrowych i zagrają niemal pełną kadrą. Problemem miał być brak Reida. Stoper drużyny gospodarzy jednak dość szybko uporał się z urazem i dzisiaj powinniśmy go ujrzeć od pierwszych minut.

Portsmouth gra fatalnie od paru sezonów. Jeszcze niedawno temu grali przecież w najwyższej klasie rozgrywek. Dzisiaj natomiast są bliscy spadku do League Two. Przyjezdni nie wygrali meczu od... 20 października ubiegłego roku! Do tej pory zdobyli zaledwie trzy punkty - poprzez remisy. Są kompletnie bez formy, jeżeli w ogóle można tutaj użyć takiego wyrazi jak "forma". Ostatnie mecze to porażki nawet z outsiderem ligowym, ale niebawem to właśnie Portsmouth stanie się najgorszą drużyną w lidze.

Goście zagrają dzisiaj bez kolejnych dwóch zawodników. Kontuzjowani są bowiem Rocha (9/0 obrona), a także Connolly (5/0 napad). Jest jednak jedna dobra wieść. Do zespołu wraca Gyepes (20/4 obrona). To bardzo dobra nowina w zespole Portsmouth.

Aktualny sezon przyniósł zwycięstwo dzisiejszym gościom w poprzednim starciu pomiędzy tymi zespołami. Dzisiaj zapowiada się jednak, że dojdzie do rewanżu. Mimo powrotu kluczowego obrońcy w szeregach gości to niewiele to da. Wyższe morale i chęć pozostania w lidze przez gospodarzy powinny być silniejsze. Naszym typem jest zwycięstwo Scunthrope United.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Scunthorpe Utd. wygra, 1.48 Unibet