League One: Walsall vs. Peterborough


Jeden pojedynek w ramach League One zostanie rozegrany w poniedziałkowy wieczór. Pojedynek ekip, które mają realne szanse na awans poziom wyżej, stąd też emocje gwarantowane. Walsall wystąpi w roli gospodarza, ich rywalem będzie drużyna Peterborough. Goście są lekko faworyzowani, mimo to mecz powinien być zacięty.

Walsall FC to zespół, który przeciętnie spisuje się w obecnym sezonie. Mają jednak spore aspiracje do awansu. Zajmują 11. miejsce w tabeli i tracą zaledwie cztery punkty do strefy barażowej - minimalna różnica. Forma gospodarzy przed dzisiejszym meczem jest co najwyżej dobra. Po dwóch ligowych porażkach z lepszymi przeciwnikami, wygrali w pucharze przeciwko Shrewsbury, co poprawiło morale. Cenną wiadomością dla trenera Walsallu, Deana Smitha jest brak absencji na dzisiejszy mecz.

Peterborough United to natomiast czołówka ligowa. Plasują się na trzecim miejscu i ewentualny sukces w dzisiejszym starciu znacznie ich przybliży do pozostałej dwójki. Ligowa dyspozycja gości nie jest zbyt optymalna w ostatnim czasie. Niemniej odnieśli oni sukces w pucharach. Najpierw w FA eliminując Exeter, a następnie w Johnstone's Paint Trophy, Dagenham. Stąd też dzisiaj będą liczyć na kolejny sukces i przełamanie ligowej niemocy.

Goście będą w dzisiejszym starciu wzmocnieni powrotem kilku kopaczy. Do składu wracają: Payne (12/0 pomoc)Rowe (14/3 pomoc), a także Keams (9/0 pomoc). Druga linia będzie zatem mocnym atutem przyjezdnych. W składzie wciąż jednak brakuje Tomlina (9/2 napad). Będzie on bowiem pauzował po raz czwarty po otrzymaniu czerwonej kartki. Mimo to, kadra wygląda bardzo solidnie.

Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami miały miejsce dwa sezony temu. Wtedy to Peterborough zdominowało rywalizację obu ekip. W wyjazdowym pojedynku wygrali aż 3:1. Dzisiaj ponownie będą niezwykle groźnym zespołem. Niemniej Walsall ma potencjał i również powinni wykorzystać ostatnią, ligową niemoc gości. Stąd też typujemy, iż oba zespoły trafią do siatki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: BTS, 1.73 Unibet