Premier League: Arsenal Londyn vs. Everton


Hit w Premier League przed nami! Dwa zespoły walczące o Ligę Mistrzów zmierzą się ze sobą. Na Emirates, Arsenal Londyn podejmie dzisiaj Everton. Dwa świetnie grające zespoły w ostatnim czasie. Kanonierzy są w stanie zwyciężyć w meczu przeciwko ciężkiemu rywalowi? Wykorzystają atut własnej murawy?

Arsenal Londyn w tej chwili zajmuje upragnione, trzecie miejsce w tabeli. Mają jednak jeden mecz więcej rozegrany niż Chelsea Londyn. Niemniej walka o podium będzie do samego końca. Dzisiaj bardzo ważne wyzwanie przed nimi, które powinni wygrać dla lepszego samopoczucia i kondycji mentalnej. Arsene Wenger dzisiaj musi stanąć na wysokości zadania i poprowadzić zespół dużo solidniej niż w szczęśliwie wygranym meczu przeciwko Kanarkom w ostatni weekend. Wygrali bowiem dopierwo w ostatnich dziesięciu minutach. 

Kadra Kanonierów na dzisiejszy mecz już zostanie uzupełniona o Mertersackera oraz Rosicky'ego. Niestety nie wiadomo czy zagra dzisiaj Łukasz Fabiański ze względu na lekki uraz. Szansę w tym wypadku powinien dostać drugi Polak - Wojciech Szczęsny.

Everton z Davidem Moysem również staje na wysokości zadania i tracą już niewiele do czołowej czwórki. Walczą o Ligę Mistrzów o której marzą od lat. Zespół stać na to, ale muszą wciąż wytrzymywać presję podczas ciężkich pojedynków. W ostatnim czasie wychodzi im to jednak bardzo solidnie. Pokonali The Citizens, czy też zremisowali z Tottenhamem. Dzisiaj kolejne ciężkie wyzwanie, w którym nie są faworytami. Niemniej atutem przyjezdnych jest brak absencji. Hibbert już powinien się pojawić w kadrze i to jest na pewno ogromny plus dla zespołu z Liverpoolu.

Na terenie Kanonierów dwa ostatnie mecze zakończyły się na korzyść gospodarzy. Dzisiaj ponownie są faworytami, aczkolwiek ciężko by mieli łatwo wygrać dzisiejsze spotkanie. Zespół stać na triumf, niemniej Everton gra również bardzo solidny futbol i tutaj spodziewamy się otwartego meczu. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.68 Unibet