Premier League: Arsenal Londyn vs. Sunderland


Spora dawka emocji przed nami w Premier League. Jednym z ciekawszych spotkań, będzie mecz Arsenalu Londyn z drużyną Sunderlandu. Kanonierzy będą jednak w dość przygnębionych nastrojach po słabej grze w Lidze Mistrzów. Zatem jest to szansa dla przyjezdnych.

Arsenal Londyn (@ 1.33) przez znaczną część sezonu prowadził w tabeli Premier League. Niestety dość ciężki terminarz Kanonierów okazuje się zabójczy. Obecnie dawka spotkań z solidnymi rywalami i dopiero dzisiaj ekipa Arsene'a Wengera może mieć chwilę na odpoczynek. Mimo to, porażka z Bayernem Monachium na pewno będzie tkwić w psychice zawodników z Emirates Stadium, co może mieć negatywny wpływ na dzisiejszy pojedynek.

Kadrowo gospodarze na pewno będą silniejsi. Niemniej w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Mesut Ozil, co jest niespodzianką. Ponadto nie pojawi się wielu kontuzjowanych zawodników jak WalcottRamsey. Zatem sytuacja jest nadal słaba. Jedynie cieszy powrót po kontuzji młodego, utalentowanego Sanogo. Francuz być może dostanie szanse w dzisiejszej konfrontacji.

Sunderland (@ 10.00) to ekipa broniąca się przed spadkiem. Jest to bardzo niekorzystna dla nich sytuacja, szczególnie, że sporo zainwestowano. Ostatnie wyniki już jednak wyglądają optymistycznie. W lidze wygrali dwa, z trzech ostatnich spotkań. Niemniej dzisiaj rywal z najwyższej półki. Nie będzie to łatwa batalia dla Czarnych Kotów.

Gospodarzom w ostatnich sezonach gra się znacznie lepiej przeciwko Sunderlandowi. Dzisiaj również są zdecydowanymi faworytami. Niemniej patrząc na ich ostatnie wyniki, morale mogą być mocno nadszarpnięte. Liczymy zatem na ich wygraną, ale przy niskim rezultacie bramkowym.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola @ 2.25 Unibet