Premier League: Arsenal Londyn vs. WBA


     Bardzo ciekawa batalia przed nami w Premier League. Na Emirates dojdzie do konfrontacji pomiędzy dwoma nieźle prosperującymi zespołami. Arsenal Londyn podejmie bowiem West Bromwich Albion. Będzie to bardzo interesujące spotkanie. Oba zespoły potrzebują punktów. Kto zatem wygra?

     Arsenal Londyn gra w tym sezonie dość chaotyczny futbol. Przez to zajmują odległe, dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół Wengera powinien jednak grać lepiej, ponieważ wymaga się od nich czegoś więcej. Ostatnia forma Kanonierów nie jest zbyt wysoka. Raz wygrali, 2x zremisowali i 2x przegrali. Jedyną wygraną odnieśli w LM przeciwko Montpellier, poza tym remisy z Aston Villą i Evertonem. Ostatnio już jest gorzej. Polegli ze Swansea u siebie, a także z Olympiacosem, choć tutaj grali rezerwowym składem. Dzisiaj również będzie im ciężko kadrowo. Niemal połowa ważnych kopaczy jest kontuzjowana. PodolskiSagnaKoscielnyDiaby czy też Walcott. Są to poważne straty.

     West Bromwich Albion to zespół, który bardzo zaskoczył fanów Premiership w tym sezonie. Ich aktualna piąta pozycja jest ogromną niespodzianką. Zespół jednak również dostał zadyszki, po trzech wygranych z rzędu, ostatnio zaczęli przegrywać. Zwycięstwa odnieśli przeciwko: Wigran, Chelsea (!) czy też Sunderlandem. Ostatnio już nie szło im lepiej. Przegrywali ze Swanse i Stoke. Zespół nie zawsze może wygrywać. Widać jednak w WBA, że motywują się mocniej na hitowe spotkania, a dzisiaj będzie takowe. W ekipie gości, zabraknie jedynie bramkarza, Fostera, choć to będzie dość poważna strata.

     H2H na korzyść Arsenalu, ale WBA potrafiło już wygrać na terenie Kanonierów. I tym razem mają poważne szanse wbrew pozorom. Stąd też odpuszczam typowanie 1x2, a pójdę śladem bramek, ponieważ powinno to być otwarte spotkanie. Typ na powyżej 2.5 gola wygląda najodpowiedniej.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ Powyżej 2.5 gola, 1.62 Unibet