Premier League: Aston Villa vs. Sunderland


Ciekawy bój z dołu tabeli w Premier League przed nami. Wciąż zagrożona spadkiem, ekipa Aston Villi podejmie zespół, który również wciąż musi mieć się na baczności - Sunderland. Zatem czeka nas dzisiaj prawdziwa batalia o punkty w Anglii. Którą z ekip stać na zwycięstwo i uzyskanie bezpieczniejszej przewagi nad Wigan?

Gospodarze z Birmingham zagrali bardzo słaby sezon i przez to muszą uważać by nie spaść do nPower Championship. Zajmują 17. miejsce w tabeli i mają dwa punkty przewagi nad Wigan. W dodatku mają tyle samo pojedynków rozegranych co ich bezpośredni rywal o utrzymanie. Potrzebują zatem dzisiaj złapać punkty by nie spaść w razie powodzenia Wigan. Forma Aston Villi nie jest jednak korzystna. Remis z Fulham i porażka z Manchesterem United. Dzisiaj muszą wziąć się w garść i powalczyć o komplet.

Kadra Aston Villi jest przeciętna. Dzisiaj nie zagrają: AlbrightonDunne oraz Herd. Trener gospodarzy, Paul Lambert może dzisiaj skorzystać z Karima El Ahmadiego. Zawodnik ten pokazał się bowiem z dobrej strony i dzisiaj być może dostanie szanse na Villa Park.

Sunderland natomiast jest w lepszej sytuacji. Zajmują 15. miejsce w tabeli i wciąż również muszą uważać na to by nie spaść. Przewaga zespołu nad Wigan wynosi jedynie 5 punktów, a jeszcze cztery rundy do końca. Niemniej forma Czarnych Kotów jest dość wysoka. Wygrali dwa ostatnie mecze bez straty gola. Pokonali 3:0 Newcastle i 1:0 Everton. Widać, że zmiana trenera wyszła im na dobre. Di Canio wprowadził świeżość do zespołu i to ewidentnie skutkuje dobrymi wynikami.

Do kadry gości dzisiaj wraca Craig Gardner po zawieszeniu. To bardzo ważny powrót i włoski szkoleniowiec będzie miał jeszcze silniejszą kadrę do dyspozycji. Jedyną poważniejszą absencją może być brak Connora Wickhama. Niemniej i tak zespół będzie bardzo silny.

Dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty. Obu zespołom są potrzebne punkty, aczkolwiek gospodarzom bardziej. Naszym zdaniem motywacja i determinacja będzie bardziej po stronie Aston Villi. Wygrana ekipy z Birmingham to nasz typ, niemniej w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Aston Villa (DNB), 1.50 Unibet