Premier League: Cardiff vs. Sunderland


Ostatni, sobotni mecz w Premier League będzie pomiędzy ekipami z dołu tabeli. Cardiff City podejmie na własnej murawie ostatni Sunderland. Nie będzie to spotkanie liderów, ale również powinniśmy być świadkami nie lada emocji. Obie ekipy mają bowiem o co walczyć.

Cardiff jako beniaminek ma na celu utrzymanie się w elicie angielskiej piłki. Przez znaczną część szło im to nieźle. Ostatnio jednak złapali zadyszkę, przez co mocno spadli. Zajmują 16. miejsce w tabeli i w ostatnich czterrech spotkaniach wygrali tylko raz - wszystkie pozostałe mecze przegrali. Zespół gospodarzy nie ma jednak nowych absencji. Wciąż brakuje Bellamyego.

Sunderland zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i będą mieli ogromny kłopot z utrzymaniem się w tym sezonie. Goście jednak w ostatnim czasie złapali wiatr w żagle. Od czterech spotkań nie przegrali, a i w tym czasie wyeliminowali Chelsea w Capital One Cup. Ostatnio natomiast pokonali Everton i to na Goodison Park. Tym samym goście dzisiaj mogą zaskoczyć walijski zespół.

Względem absencji, będzie ich kilka w zespole przyjezdnym. Ze względu na kontuzje nie zagra dwóch kopaczy: Westwood, a także Carlos Cuellar. Natomiast ze względu na zawieszenie nie zagra doświadczony defensor, Wes Brown. Brak tego ostatnieg może być jedynie uciążliwy. Pozostali bowiem to przeciętni kopacze.

Niegdyś oba kluby rywalizowały między sobą. Wtedy jednak pojedynki były niezwykle wyrównane i nie można było przewidzieć zdecydowanego wyniku. Dzisiaj również tak będzie. Niemniej patrząc na lepsze formy, a za czym idzie, lepsze morale to Czarne Koty wyglądają lepiej. Typujemy podwójną szansę w stronę gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sunderland lub remis, 1.58 Unibet