Premier League: Cardiff vs. Swansea


Niezwykle ciekawy pojedynek w angielskiej Premier League przed nami. Walijskie starcie, na które czeka cała Walia. Cardiff podejmie u siebie Swansea. Łabędzie są teoretycznie silniejszym zespołem, niemniej gospodarze już wielokrotnie udowodnili, że mają potencjał do walki i niespodziewanego zdobywania punktów.

Cardiff ma na celu utrzymanie się w lidze w tym sezonie. Będzie to spory sukces dla beniaminka. Aktualnie plasują się lokatę wyżej od strefy spadkowej. Ostatnia forma nie jest jednak zachwycająca. Wygrali jeden mecz na cztery spotkania. Natomiast w ostatniej kolejce udało się wywieźć remis przeciwko Norwich (0:0). Zespół ten ma jednak w swoich szeregach kilku zawodników, którzy potrafią pociągnąć grę.

Zespół gospodarzy przed dzisiejszym meczem ma tylko jedną absencję. Mianowicie, nie zagra Corneliusktóry nie jest podstawowym zawodnikiem i praktycznie nie grał w obecnym sezonie. U gospodarzy siłę napędową tworzą Odemwingie oraz Bellamy. Ta dwójka doświadczonych napastników może być kluczem do utrzymania zespołu, jak i zdobycia punktów w dzisiejszym meczu.

Łabędzie to natomiast zespół, który ma niebywały potencjał, choć grają w obecnym sezonie dość chimerycznie. Zajmują 12. miejsce w tabeli. Forma jednak dopisuje. Przegrali jedynie z Southmaptonem w ostatnich meczach. Tak to odnieśli triumf nad Sunderlandem, a w ostatniej kolejce zremisowali przeciwko West Hamowi. Dzisiaj będą musieli sobie radzić bez dwóch zawodników: Pablo Hernandeza oraz Daviesa. Obaj wnosili nieco do gry zespołu i ich brak może być istotny.

Ostatnim razem oba kluby spotkały się ze sobą dwa sezony temu. W obu meczach padł wynik 1:0. Cardiff wygrało na boisku Swansea i odwrotnie. Dzisiaj mecz powinien być również wyrównany. Oba zespoły mają potenacjał i mecz powinien być bardzo ciekawy. Tym samym liczymy na sporą liczbę bramek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.96 Unibet