Premier League: Chelsea Londyn vs. Aston Villa


Nie tylko mecze eliminacyjne do fazy grupowej Ligi Mistrzów odbędą się dzisiaj. Awansem zostanie rozegrany mecz Premier League. Ponadto będzie to bardzo ciekawy mecz. Chelsea Londyn podejmie na własnej murawie Aston Villę. Goście z Birmingham zaskoczyli w pierwszej kolejce. Czyżby i dzisiaj namieszali?

Chelsea Londyn pragnie wrócić na szczyt w nowym sezonie. Poprzedni rok to jedynie zdobycie pucharu Ligi Europy. Nowy sezon, z nowym-starym trenerem, Jose Mourinho ma przynieść ponowną chwałę The Blues. W pierwszej kolejce pokonali beniaminka, Hull 2:0. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, aczkolwiek nie błyszczęli w tym pojedynku. Dzisiaj rywal znacznie trudniejszy. Tym samym mogą mieć kłopot z wywalczeniem punktów.

Pierwszy mecz The Blues był popisem Franka Lamparda. Co prawda nie wykorzystał rzutu karnego, ale szybko się zrehabilitował i pokazał, że włodarze klubu zrobili dobrze, zatrzymując go w Londynie. Dzisiaj ponownie powinien być kluczowym zawodnikiem zespołu. Mankamentem w drużynie, jest brak niesamowitego Davida Luiza. Brak tego kopacza będzie miał wpływ na grę gospodarzy w pojedynku z Aston Villą.

Rywale z Birmingham zagrali świetnie w pierwszej kolejce. Pokonali gładko Arsenal Londyn 3:1 i pokazali, że nie można ich lekceważyć. Zespół ma powalczyć w atkualnym sezonie o coś więcej niż utrzymanie. Pomóc ma w tym niesamowity Benteke, który w pierwszej kolejce strzelił dwie bramki. Nie jest jasna jego przyszłość w klubie. Zainteresowanie tym napastnikiem jest ogromne. Zatem i dzisiaj będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

Poprzedni sezon to zdecydowana dominacja Chelsea nad Aston Villą. W Londynie padł wynik 8:0 (!), w rundzie rewanżowej natomiast wygrali jedynie 2:1. Niemniej warto wspomnieć, że goście potrafili wygrać na Stamford Bridge, a było to dwa sezony temu (3:1). Dzisiaj spodziewamy się bardzo wyrównanego meczu, a i sporej liczby goli. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.47 Unibet