Premier League: Chelsea Londyn vs. Fulham


Ostatnim sobotnim meczem w Premier League będą derby Londynu. Mianowicie Chelsea Londyn podejmie na Stamford Bridge Fulham. Porażka The Blues w Lidze Mistrzów ukazała, że zespół nie jest jeszcze tak mocny jak powinien. Goście zapewne będą chcieli to wykorzystać.

Chelsea Londyn rozpoczęła sezon dość niepewnie. Co prawda pierwsze kolejki w Premiership to dwa triufy oraz remis z Czerwonymi Diabłami, niemniej potem było już gorzej. Wszystko zaczęło się od porażki po karnych z Bayernem Monachium w Superpucharze Europy. Następnie ulegli z Evertonem w spotkaniu ligowym, a w środku tygodnia przegrali z Bazyleą w Lidze Mistrzów - i to na własnym terenie. Dzisiaj zatem moralne będą rozchwiane.

Kadrowo zespół prowadzony przez Jose Mourinho wygląda imponująco. HazardWilian czy też Eto'o. Ponadto w dzisiejszym meczu powinna zagrać cała, podstawowa jedenastka. The Special One nie ma bowiem żadnych problemów kadrowych. Portuglaczyk będzie chciał się zrehabilitować za fatalną serię i na pewno wystawi najmocniejszy skład.

Fulham natomiast rozpoczął sezon dużo słabiej. Ugrali zaledwie cztery punkty, a i ledwo awansowali w pucharze ligi eliminując dużo niżej notowany Burton. Zespół nękają problemy kadrowe. Dzisiaj na pewno nie zagra Stekelenburg, a także Hughes czy Ruiz. Mimo to, kadra nie wygląda źle. Jol ma bowiem do dyspozycji takich kopaczy jak BentKacaniklic oraz Parker. Dzisiaj na pewno będą pragnęli odbudować morale, szczególnie podczas prestiżowego meczu derbowego.

W poprzednim sezonie Fulham sprawiło niespodziankę. Zremisowali bowiem bezbramkowo na Stamford. Niemniej w kolejnym meczu już ulegli The Blues 0:3. Dzisiaj oba kluby mają coś do udowodnienia. Patrząc jednak na potencjał gospodarzy, liczymy, że to właśnie oni się odbudują. Wygrana Chelsea to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chelsea wygra, 1.28 Unibet