Premier League: Chelsea Londyn vs. Swansea


Zapowiada się mecz jednej drużyny w ramach Premier League. O 16:00 rozpocznie się bowiem pojedynek na Stamford Bridge. Chelsea Londyn podejmie bowiem Swansea. Łabędziom nie idzie najlepiej w tym sezonie. Gospodarze tym samym powinni spokojnie wygrać swój mecz.

Chelsea Londyn gra w tym sezonie dość chimeryczny futbol. Mimo to, są na czwartym miejscu i tracą zaledwie dwa oczka do prowadzących drużyn. Forma podopiecznych Jose Mourinho nie jest najlepsza. W ostatnim czasie wygrali z Crystal Palace w lidze, a i zremisowali z Arsenalem na The Emirates. Ponadto w międyczasie odpadli z Capital One Cup przegrywając z Sunderlandem po dogrywce. To na pewno nie są przekonujące rezultaty.

Gospodarzy czeka ciężki mecz w weekend przeciwko Liverpoolowi. Co może oznaczać, iż dzisiaj portugalski szkoleniowiec Chelsea może dokonać kilku rotacji w składzie. Liczymy na występ Ashleya Cole'a, który przymierza się do odejścia z klubu. Do dyspozycji trenera jest również Essien, niemniej ciężko stwierdzić, czy i on zagra. Poza tym nie mają żadnych, poważnych absencji.

Swansea zajmuje 11. miejsce w tabeli i będą walczyć o poprawienie swojej lokaty. Niemniej ciężko będzie im wywalczyć ponowny występ w europejskich pucharach. Zespół jest w ostatnim czasie w gorszej dyspozycji. Remisy z Norwich czy Hull to słabe rezultaty. Ponadto ulegli ostatnio Evertonowi. Gorsza forma jest jednak spowodowana absencjami. Nie ma gwiazdy zespołu Michu. Wciąż też nie zagrają: DyerVorm oraz Monk. To istotne braki przed meczem na Stamford.

Przyjezdni potrafili zaskoczyć swoich przeciwników w przeszłości. Między innymi wyeliminowanie Chelsea z pucharu ligi w poprzednim sezonie było niemałą sensacją. Dzisiaj jednak wiele wskazuje, iż gospodarze spokojnie zwyciężą. Taki też typ sugerujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chelsea wygra, 1.34 Unibet