Premier League: Chelsea Londyn vs. Tottenham Hotspur


Niezwykle ciekawe widowisko przed nami w Premier League. Zmierzą się dzisiaj ze sobą dwa czołowe zespoły tejże ligi. Chelsea Londyn walczy o miejsce na "pudle", jaki pragną zapewnić sobie awans do Ligi Mistrzów zarazem. Tottenham Hotspur natomiast to zespół, który jest poza czołową czwórką, a ich priorytetem jest występ w LM. Oba zespoły mają zatem o co walczyć.

Chelsea Londyn po perypetiach w tym sezonie w końcu się ustabilizował. Zajmują trzecie miejsce i w przypadku wygranej dzisiaj powinni zakończyć sezon na trzecim miejscu. Byłby to na pewno spory sukces dla The Blues, którzy nie popisali się w tym sezonie. Niemniej jeśli dzisiaj ulegną to sytuacja może się nieco skomplikować. Wiele jednak wskazuje, że dzisiaj będą w solidnej kondycji. Ostatnie cztery mecze to zwycięstwa. W tym awans do finału Ligi Europejskiej. Morale zatem w bardzo optymalnym stanie i to dzisiaj będzie atutem gospodarzy.

Kadra gospodarzy na dzisiejszy mecz jest całkiem solidna. Na pewno zobaczymy Edena Hazarda, który w meczu z Diabłami nie mógł zagrać. Niemniej wciąż brakować będzie Obi Mikela oraz Bertranda. Szkoleniowiec zespołu, Benitez powinien jednak sobie bez nich spokojnie poradzić.

Koguty natomiast spisywały się nieźle i nagle coś się stało. Spadli na piąte miejsce w tabeli, przyczym zostali wyprzedzeni przez Kanonierów, którzy nie prezentowali się wybitnie w tym sezonie. Tottenham musi się jednak skupić na tym by wrócić do czołowej czwórki. By tego dokonać muszą dzisiaj wygrać, a to łatwe nie będzie. Mają jednak dobre wspomnienia z gier na wyjeździe. Pokonali między innymi Manchester United na Old Trafford. Ostatnia forma jednak nie wygląda już tak optymistycznie. Ledwo pokonali Świętych, a wcześniej zremisowali z Wigan. Kadra jednak dzisiaj wygląda nieźle. Jest Bale oraz Dembele, a to bardzo ważne ogniwa. Oni sami jednak meczu nie wygrają. Sporo dzisiaj zależy od Villasa-Boasa i jego koncepcji na ten bój.

Jako, iż są to derby spodziewmy się sporej walki. Ponadto obie drużyny mają sporo do zyskania, jak i stracenia. Szykuje się nam niezwykle ciekawy pojedynek. W ostatnich sezonach dużo lepiej spisywała się drużyna Chelsea. Dzisiaj również wiele wskazuje na nich, aczkolwiek to jednak derby. Stąd też spodziewamy się sporej liczby bramek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.72 Unibet