Premier League: Crystal Palace vs. Manchester United


Pierwotnie nazwanoby ostatni, sobotni mecz w Premier League, jako pojedynek Dawida z Goliatem. Niemniej Crystal Palace nie może zostać zlekceważone i nie jest bez szans. Wszystko za sprawą niepewnej dyspozycji Manchesteru United. Przed nami wbrew pozorom ciekawie zapowiadający się mecz.

Crystal Palace (@ 6.30) w roli beniaminka miał się bronić przed spadkiem. I tak też jest. Obecnie zajmują 15. miejsce i mają minimalną przewagę nad strefą spadkową. Ostatnie tygodnie to jednak zdecydowana poprawa formy gospodarzy. Choćby w poprzedniej kolejce gładko rozbili West Bromwich Albion 3:1. Dzisiaj zatem nie można ich lekceważyć. Ponadto jedynym zmartwieniem kadrowym będzie prawdopodobny brak Jerome'a Thomasa. Zatem tylko jedna, poważniejsza absencja.

Manchester United (@ 1.58) jest w nie lada kryzysie. Ciągle nie może znaleźć odpowiedniej drogi po punkty. Plasują się dopiero na siódmym miejscu i strata do miejsca, które daje szanse gry w Lidze Mistrzów tracą aż 11 oczek! Ponadto forma zespołu prowadzonego przez Davida Moyesa jest słaba. Dwa remisy z rzędu, w tym z fatalnie grającym Fulham 2:2.

Goście jednak powinni dzisiaj wyjść bardziej pewni siebie. Otóż kontrakt przedłużył Wayne Rooney, który sporo się wzbogaci dzięki tej decyzji. To na pewno motywuje innych zawodników, którzy zapewne mieli wątpliwości co do drużyny Czerwonych Diabłów. Ponadto do kadry prawdopodobnie powróci kilku zawodników jak Fellaini, czy też Phil Jones. Byłoby to na pewno wzmocnieniem dla przyjezdnych.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie zakończyło się sukcesem Manchesteru United 2:0. Dzisiaj również są kandydatami do odniesienia sukcesu. Niemniej wszystko zależy od podejścia drużyny do tego starcia. Nie mogą jednak pozwolić sobie na kolejne wpadki, muszą zatem postawić wszystko na jedną kartę.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: United (-1 EH) @ 2.60 Unibet