Premier League: Everton vs. Fulham


Coraz bliżej wszelkich rozstrzygnięć w Premier League. Walka o puchary będzie trwałą jednak do samego końca. Everton wciąż z szansami na Ligę Mistrzów potrzebuje zwycięstw. Na pewno stać ich na to w spotkaniu przeciwko Fulham. Niemniej Londyńczycy to waleczny zespół i na pewno nie oddadzą meczu łatwo.

Everton w tym sezonie to bardzo równa, optymalnie spisująca się ekipa. Dzięki temu są na szóstym miejscu i już mogą być powoli pewni występu w Lidze Europejskiej. Marzeniem trenera Moyesa jest jednak występ w Lidze Mistrzów do której tracą siedem oczek. Czeka ich zatem trudne zadanie, ale do wykonania. Niestety muszą szybko zapomnieć ostatnią porażkę z Sunderlandem i zacząć wygrywać, ponieważ każda strata punktów = brak szans na LM.

Dzisiejszego dnia szkocki trener Evertonu może mieć spory kłopot kadrowy. Anichebe oraz Gibson są nie wiadomymi przed dzisiejszym meczem. Ponadto Jagielka również najprawdopodobniej nie zagra. Pocieszeniem może być ewentualny pworót Hibberta, ale wydaje się to marna nowina względem pozostałych absencji.

Fulham natomiast to zespół, który spisał się w tym sezonie bardzo dobrze. Utrzymali się w lidze bez problemu i mają szanse nawet na czołową dziesiątkę. Niestety ostatnia forma już nie wskazuje na to by mogli wskoczyć na wyższe miejsce. Ulegli w meczach z Chelsea (0:3) oraz Arsenalem (0:1). Oba mecze rozegrali na własnym stadionie. Widać, że zawodnicy już na luzie podchodzą do spotkań i to jest kłopot gości.

Kadra Fulham również nie będzie pełna. Brakuje ponownie zawieszonego Sidwella, a także nie zagra najpewniej Reither. Do zespołu natomiast wracają Damien Duff i Frimpong, który w spotkaniu z Kanonierami nie mógł zagrać ze względu, iż to jego macierzysty klub.

Gospodarze uwielbiają grać na Goodison Park z Fulham. Wygrywają tutaj już od lat z nimi. Dzisiaj również powinni tego uczynić by walczyć o LM. Pierwszy mecz obu ekip w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:2. Spodziewamy się jednak kompletu punktów ze strony gospodarzy, którzy mają większą moc kadrową oraz motywację.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Everton wygra, 1.50 Unibet