Premier League: Everton vs. Southampton


Intrygujący pojedynek w ramach rozgrywek Premier League. Drużyna Evertonu, która ostatnio zaliczyła wpadkę, podejmie Southampton. Spotkają się zatem dwa zespoły, które mogą w obecnych rozgrywkach namieszać w strefie pucharowej. Emocje gwarantowane.

Everton w tym sezonie zajmuje piąte miejsce w tabeli. Jeśli dzisiaj uda się triumfować w tym pojedynku, będą mogli wskoczyć nawet na trzecią lokatę - przynajmniej do czasu spotkania Chelsea vs. Liverpool. Gospodarze ostatnio jednak zaliczyli niefortunną wpadkę przeciwko słabiutkiemu Sunderlandowi. Wcześniejsze mecze przebiegały po myśli The Toffies. Dzisiaj ponownie będą chcieli wrócić do tej dyspozycji.

Ekipa z Goodison Park będzie miała jednak ciężki orzech do zgryzienia. Zawieszonych jest dwóch, cennych zawodników. W bramce nie zagra Tim Howard, a w jego miejsce powinniśmy zobaczyć Roblesa, który zaliczy debiut w tym sezonie. Ponadto piątą żółtą kartkę w ostatnim spotkaniu zobaczył Barry i on także nie zagra. Cieszy natomiast powrót Leightona Bainesa.

Southampton po rewelacyjnym starcie, złąpał niemałą zadyszkę. Po serii spotkań bez zwycięstwa, udało się ostatnio zatriumfować przeciwko Cardiff. Święci zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Goście mają jednak kłopoty kadrowe. Nie gra OsvaldoSchneiderlin, Wanyama, a i ciągle kontuzjowany jest podstawowy bramkarz, Artur Boruc. To wciąż problematyczna sytuacja kadrowa gości.

Na Goodison Park to gospodarze zazwyczaj wygrywają mecze przeciwko Świętym. Rzadkość to remis, czy porażka. Dzisiaj ponownie zapowiada się, iż Everton zwycięży. Southampton ma spore kłopoty kadrowe. Wygrana Evertonu to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Everton wygra, 1.90 Unibet