Premier League: Everton vs. Stoke


Ostatni sobotni mecz w Premier League zapowiada się bardzo emocjonująco. Everton podejmie na Goodison Park, Stoke City. Gospodarze walczą o wymarzone puchary. Muszą zatem wygrywać z niżej notowanymi rywalami. Niemniej nie będzie to łatwe, ponieważ The Potters grają bardzo zachowawczy futbol. Everton sforsuje defensywę gości?

Everton patrząc przez pryzmat całego sezonu spisuje się bardzo dobrze. Są aktualnie na szóstej pozycji i na pewno będą walczyć o co najmniej Ligę Europejską. Marzeniem jest Liga Mistrzów, aczkolwiek o ten cel będzie niesamowicie ciężko. Trener Moyes jednak stara się być spokojny o puchary. Wygrali bowiem w ostatnim czasie ważne mecze z Reading oraz na własnej murawie pokonali Manchester City w bardzo ładnym stylu. To na pewno dodaje skrzydeł dzisiejszym gospodarzom.

The Toffies w meczu z The Citizens niestety straciło Pienaara oraz Fellainiego. A to są bardzo poważne straty i mogą wpłynąć na grę drużyny. Do kadry natomiast wraca Howard, aczkolwiek Mucha prezentował się świetnie między słupkami.

Stoke City gra w tym sezonie mieszaną piłkę. Zajmują 11. miejsce w tabeli i nie powalczą o puchary, ale za to na spokojnie utrzymają się. Goście to zespół, który gra bardzo zachowawczy futbol. Mało tracą, ale i nie grzeszą skutecznością. Ostatnia forma jednak The Potters mocno spadła. Zdobyli jeden punkt na cztery mecze. Polegli w meczach z Fulhamem, West Hamem oraz Newcastle. Remis natomiast udało się ugrać z West Bromem, który również jest w kryzysie. Dzisiaj zatem czeka ich ciężki mecz.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 1:1. Dzisiaj może być podobnie. Gospodarze bez swojego czołowego zawodnika. Goście z niskimi morale. Mecz powinien być na bardzo defensywnym poziomie i spodziewamy się skromnej liczby goli. Poniżej 2.5 gola to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.60 Unibet