Premier League: Fulham vs. Newcastle Utd.


     Emocje związane z Premier League przed nami. Dzisiaj dojdzie do konfrontacji dwóch ekip, które ewidentnie zawodzą w lidze. Zajmują odległe miejsca i muszą wziąć się w garść by w końcu zacząć walczyć o coś więcej niż o... utrzymanie. Fulham podejmie Newcastle United. Obie drużyny mają ogromny potencjał, a wciąż nie mogą go wykorzystać. Czy dzisiaj nastąpi przebudzenie?

     Fulham gra bardzo słabo w ostatnim czasie, nic im nie idzie. Zajmują dopiero trzynaste miejsce w tabeli i widać, że coś się stało w londyńskiej ekipie. Dyspozycja Fulham również pozostawia wiele do życzenia. Nie wygrali już od dłuższego czasu. A ostatni bilans wygląda następująco: RPPRP. Po punkcie wywalczyli w spotkaniach przeciwko Arsenalowi i Chelsea, co wcale nie ukazuje fatalnej dyspozycji zespołu, ale to jedynie przebłyski z dużo silniejszymi rywalami. Poza tym przegrywali przeciwko: Sunderlandowi, Stoke, a także z Tottenhamem w ostatniej kolejce. I właśnie z Kogutami ukazali swoje wszystkie mankamenty. Widać, że nie funkcjonuje obrona. W dodatku dzisiaj w zespole nie zagra napastnik Ruiz (9/1). Mają jednak ogromny potencjał w napadzie z Berbatovem na czele. Muszą zacząć to wykorzystywać.

     Newcastle United gra równie źle jak ich dzisiejszy rywal. Początek sezonu jednak tego nie ukazał, mieli walczyć o puchary, a teraz są dopiero na czternastej pozycji. Forma drużyny jest również słabsza, choć udało im się raz wygrać - przeciwko Wigan. Poza tym remis przeciwko Maritimo. Porażki ponieśli przeciwko Sotuhampton, Stoke i ostatno z Bordeaux. Awansowali jednak dalej w Lidze Europejskiej. I właśnie te występy również przyczyniły się do słabszej dyspozycji Newcastle. Jest też inny aspekt, przez który grają gorzej - absencje. W dzisiejszym meczu choćby nie zagrają: Taylor (11/0 obrona)Cabaye (10/2 pomoc)Obertan (6/0 napad). Są to istotne braki i przez grają gorzej. Cieszy prawdopodobny powrót Ben Arfy co może podwyższyć pewność siebie drużyny. Poza tym ciągle świetnie gra Ba, który sporo trafia.

     H2H bardzo wyrówane. Ostatni mecz w Londynie zakończył się 5:2 dla Fulham. Oba zespoły mają jak widać potencjał w napadzie i tym argumentem warto dzisiaj się sugerować. Powinien to być bardzo otwarty mecz, ponieważ obu zespołom zależy na punktach. Typ na powyżej 2.5 gola wygląda zatem najodpowiedniej.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.80 Unibet