Premier League: Fulham vs. Queens Park Rangers


Premier League jeden mecz przed nami dzisiaj. Spotkają się ze sobą ekipy z Londynu, zatem derby przed nami. Fulham podejmie na własnej murawie walczące o utrzymanie Queens Park Rangers. Dla gości to najprawdopodobniej najważniejszy mecz w sezonie. Potrzebują pilnie zwycięstwa by zniwelować stratę punktową do kolejnych ekip - mają nóż na gardle.

Fulham w tym sezonie spisuje się nieźle, choć na pewno jest pewien niesmak. Zajmują dziesiąte miejsce w tabeli, a na pewno marzyli o występie w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Niestety ten cel nie dojdzie do skutku - zbyt duża strata. Niemniej i tak powinni być zadowoleni, ponieważ po lekkim kryzysie byli blisko strefy spadkowej. Teraz jednak opanowali sytuację. Forma dopisuje - cztery mecze bez porażki. Pokonali w ostatniej kolejce Tottenham Hotspur i to na White Hart Lane, a to na pewno motywujący wynik.

Kadra gospodarzy dzisiaj bez Diarry, który już nie zagra do końca sezonu. Większym zmartwieniem jest jednak prawdopodobny brak Ruiza, który ostatnio cierpiał na bóle. W napadzie gospodarze mają jednak moc. Niemniej Kostarykańczyk grał w większości spotkań i na pewno bardzo dobrze rozumie się z kolegami.

Queens Park Rangers pod wodzą Redknappa na pewno poczyna sobie dużo lepiej. Wyszli z ostatniego miejsca, jednak tracą do pozostałych ekip aż siedem oczek w tej chwili. Potrzebują zatem dzisiaj kompletu punktów, a oto będzie trudno. Po dwóch zwycięstwach z rzędu wydawało się, że zespół łapie wiatr w żagle. Ostatnio jednak przegrali niesamowicie ważny mecz z Aston Villą. W tej chwili trener gości musi dzisiaj nastawić się bardzo ofensywnie by walczyć o wygraną. 

Redknapp ma dzisiaj jedno zmarwienie. Nie zagra podstawowa gwiazda zespołu - Taarabt. Jego absencja na pewno spowoduje nieco chaosu w rozgrywaniu. Do kadry powraca Bobby Zamora, aczkolwiek powinien zacząć ten mecz na ławce rezerwowych.

W pierwszym meczu w tym sezonie to ekipa QPR wygrała - 2:1. Dzisiaj gościom marzy się podobny rezultat. W innym wypadku podstawowy cel - utrzymanie się - będzie niemal niemożliwy. Sądzimy, iż warto zatem pójść w stronę gości. Determinacja, motywacja i ostatecznie kopacze QPR nie mają nic do stracenia. Wygrana gości to nasz typ w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: QPR wygra, 3.80 Unibet