Premier League: Hull City vs. Manchester Utd.


Boxing Dat w angielskiej Premier League. Pierwszym spotkaniem, będzie bój Hull City z ekipą Manchesteru United. Beniaminek nie gra źle w obecnych rozgrywkach. Diabły jednak pokazują w ostatnim czasie, że grają coraz lepiej. Widać powracający potencjał i to właśnie oni będą dzisiaj faworytami.

Hull City obecnie zajmuje 12. miejsce w tabeli. Przed rozgrywkami priorytetowym celem było utrzymanie się w elicie angielskiej. Jak na razie idzie im bardzo solidnie. Forma beniaminka jest optymalna. Przegrali jedynie z Arsenalem w ostatnich pięciu meczach. A w tym czasie udało się wygrać z Liverpoolem. Ostatnie trzy starcia to remisy. Jedynym brakiem kadrowym u gospodarzy będzie absencja Brady'ego (13/3 napad). Zatem podstawowy napastnik nie zagra w tak ważnym meczu.

Manchester United po fatalnych spotkaniach wreszcie powraca do lepszej kondycji. Wygrali cztery ostatnie mecze i są na ósmym miejscu w tabeli Premier League. David Moyes poczuł lekką ulgę, a i przy tym nadrobił do liderów. Czerwone Diabły tracą zaledwie osiem oczek do liderów - Liverpoolu i Arsenalu. Przyjezdni w dzisiejszym meczu będą faworytami, nie mogą jednak popełnić błędu The Reds, którzy tutaj ulegli 1:3.

Kadra aktualnych mistrzów Anglii wygląda bardzo solidnie przed dzisiejszym meczem. Brakuje co prawda wciąż van Persiego, czy też Carricka, ale zespół jest naprawdę mocny. Początkowo mówiło się też, że nie zagra bohater ostatniego meczu, Welbeck, ale Anglik ostatecznie jest w kadrze. Wayne Rooney również jest w podstawowej jedenastce.

Oba zespoły rozegrały ze sobą łącznie cztery mecze podczas ostatniego pobytu w Premier League przez zespół Hull. We wszystkich triumfowały Czerwone Diabły. Dzisiaj również wiele wskazuje, iż to Manchester United zatriumfuje. Liczymy na piątą wygraną z rzędu przez zespół gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Manchester wygra, 1.67 Unibet