Premier League: Liverpool FC vs. Norwich


Kolejna kolejka Premier League przed nami. Dzisiejsze mecze powinny przynieść sporo emocji, jednak jeden będzie bardzo ważny dla pewnej drużyny. Liverpool FC podejmie na Anfield, ekpię Norwich City. Oba zespoły są dość blisko siebie i to może powodować nieco mniejszej pewności ze strony gospodarzy. Czy zatem ekipa Kanarków zdoła ukraść punkty faworytowi?

Zespół The Reds gra dość równo w ostatnim czasie co dało im awans na ósmą pozycję. Jest to dobry wynik i na pewno włączą się do walki o puchary. Liverpool nabrał pewności siebie i na ostatnie pięć spotkań wygrali aż trzykrotnie. Pokonali QPR (3:0), Sunderland (3:0), a w pucharze Anglii wyeliminowali Mansfield (2:1) po kontrowersyjnym meczu. Poza tym nie obyło się bez porażek. Polegli w starciach ze Stoke, a ostatnio z Manchesterem United. Z Diabłami rozegrali słabą pierwszą połowę, lecz w drugiej pokazali pazur i mieli szanse nawet na wyrównanie. Dzisiaj zatem wyjdą podbudowani na murawę.

Kadrowo zespół wygląda bardzo dobrze. Kontuzjowany wciąż jest Jose Enrique, którego z różnym szczęściem zastępuje Glen Johnson. W podstawowej jedenastce powinien się pojawić Sturridge, który ewidentnie wkomponował się w zespół z Anfield.

Kanarki to ekipa, która miała bronić się przed spadkiem. Dzięki kilku spektakularnym wręcz wynikom, zajmują wysokie dwunaste miejsce i są w bardzo bezpiecznej odległości od strefy spadkowej. Forma ekipy Norwich nie jest jednak wysoka w lidze, a wręcz jest tragiczna. Ulegli w meczach z West Hamem, Manchesterem City i Chelsea Londyn. W ostatniej kolejce wywalczyli punkt przeciwko Newcastle. To mało. Na szczęście są usprawiedliwieni tym, że grali z lepszymi drużynami. W pucharze natomiast wygrali z Peterborough i to dało więcej pewności siebie dzisiejszym gościom.

Do kadry Norwich City wróciło trzech kopaczy. Howson (16/0 pomoc)Surman (4/0 pomoc) oraz Holt (19/4 napad). To spore wzmocnienie dla Kanarków i dzięki temu mogą być dzisiaj mocni.

Mecz Chelsea z Sounthamptonem ukazał, że nie można lekceważyć przeciwnika. Jeśli Liverpool wytrzyma psychicznie to powinni wygrać z Norwich. Mają lepszą kadrę, a Sturridge dodał więcej pewności siebie zespołowi z Liverpoolu. Naszym typem jest wygrana gospodarzy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Liverpool wygra, 1.30 Unibet