Premier League: Liverpool FC vs. Sunderland


Jednostronne spotkanie w ramach Premier League przed nami. W roli gospodarza zobaczymy drużynę Liverpoolu FC. Ich przeciwnikami na Anfield będzie broniący się przed spadkiem zespół Sunderlandu. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami. Niemniej goście potrafili zaskoczyć nawet te silniejsze zespoły.

Liverpool FC (@ 1.15) to jedna z rewelacji obecnych rozgrywek. Dzisiaj też mogą zbliżyć się na zaledwie jeden punkt do Chelsea Londyn. Zespół prowadzony przez Brendana Rodgersa jest w ostatnim czasie w znakomitej dyspozycji. Wygrali cztery spotkania z rzędu i w każdym z nich zdobyli minimum trzy bramki, a łącznie było ich aż 16! I dzisiaj powinni zagrać otwartą piłkę. Zespół jest bardzo ofensywny i taka taktyka jest najbardziej skuteczna dla drużyny The Reds.

Zespół z Anfield Road ma też niezwykle solidną kadrę. W dzisiejszym starciu przeciwko Czarnym Kotom zagra zakomity, niezwykle skuteczny duet - Suarez-Sturridge. Obaj napastnicy zdobyli łącznie osiem bramek w ostatnich czterech spotkaniach. Ponadto szkoleniowiec drużyny The Reds nie ma poważnych absencji przed dzisiejszym pojedynkiem. Jedynym zawodnikiem, którego zabraknie jest Jose Enrique

Sunderland (@ 18.00) to zespół, któremu nie idzie najlepiej w tym sezonie. Plasują się na osiemnastej pozycji i będą walczyć o utrzymanie do końca sezonu. Czarne Koty są też w beznadziejnej formie. Ostatnie cztery, ligowe konfrontacje to zaledwie jeden zdobyty punkt. Ponadto w dzisiejszym spotkaniu zabraknie kilku podstawowych graczy. Są nimi: Fletcher (20/3 napad)Westwood (10/0 bramkarzoraz Alonso (8/0 obrona). Szczególnie brak tego pierwszego może być istotny.

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się łatwym zwycięstwem Liverpoolu 3:1. Dzisiaj będą jeszcze większymi faworytami, a to ze względu na grę na własnej murawie. Ofensywa The Reds jest niezwykła, skuteczna i co za tym idzie - groźna. Rywale będą mieli kłopot z utrzymaniem czystego konta. Spodziewamy się dość łatwego zwycięstwa gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN! 

Typ: Liverpool (-1 EH) @ 1.38 Unibet