Premier League: Manchester City vs. Chelsea Londyn


Arcyważny mecz w Premier League przed nami. Zmierzą się ze sobą zespoły, które mają olbrzymie szanse na tytuł i dzisiejszy mecz będzie jednym z tych, rozstrzygających. Manchester City zagra u siebie Chelsea Londyn. Wielki mecz, choć faworytem jest zespół gospodarzy, który ma spore szanse na sukces.

Manchester City (@ 1.90) gra jak natchniony zespół. Zajmują drugie miejsce w tabeli, a wygrywają od sześciu spotkań ukazując zdecydowaną dominację. Ostatnio nawet rozbili Koguty 5:1 i to na White Hart Lane. Widać, że Manuel Pellegrini znalazł złoty środek, którego brakowało jeszcze na początku rozgrywek. Ogromnym atutem The Citizens jest niewiarygodna skuteczność, która mocno ukazuje ich pozycję w obecnym sezonie.

Gospodarze mają jednak ponownie małe zmartwienie kadrowe. Sergio Aguero nabawił się urazu po raz kolejny i dzisiaj Argentyńczyka nie zobaczymy na murawie. Ponadto w składzie nie ma Javi Garcii oraz Nasriego. Niemniej z ich zastąpieniem nie będzie kłopotu. Co prawda i zmiennik na Aguero jest, ale Argentyńczyk był ostatnio w genialnej formie. Zdobył bowiem siedem bramek w pięciu spotkaniach. Zatem jego brak może być widoczny.

Chelsea Londyn (@ 4.40) to również pretendent do tytułu. Niemniej podopieczni Jose Mourinho popełniają więcej błędów. Ostatni remis z West Hamem był niezwykle pechowy. Oddali niemal 40 strzałów, by ostatecznie zremisować 0:0. Portugalski trener nie ma jednak poważnych absencji przed dzisiejszym meczem. Jedynie Torresa zabraknie z istotniejszych kopaczy.

Historia spotkań między oboma klubami jest dość jednostronna w ostatnich latach. The Citizens wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. Niemniej warto podkreślić, iż jednak to Chelsea wygrała w tym sezonie ten jeden, jedyny mecz. Tym samym powinniśmy być świadkami arcyciekawego meczu, a i przy tym sporej liczby goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.75 Unibet