Premier League: Manchester City vs. Crystal Palace


Jednostronny pojedynek w Premier League przed nami. Manchester City podejmie bowiem na Etihad Stadium Crystal Palace. Beniaminek złapał lekki wiatr w żagle. Niemniej to The Citizens są w rewelacyjnej dyspozycji. Dzisiaj również powinni zwyciężyć.

Manchester City gra obecnie fenomenalnie. Po przeciętnym początku sezonu, Manuel Pellegrini opanował sytuację. Ostatnie triumfy nad Arsenalem, czy z Liverpoolem w boxing day to świetne, a zarazem determinujące wyniki. Dzisiaj czeka ich pojedynek przeciwko beniaminkowi. Niemniej goście potrafili już zaskoczyć lepsze ekipy. Gospodarze tym samym nie mogą zlekceważyć swoich przeciwników.

The Citizens mają jednak lekkie kłopoty kadrowe przed dzisiejszą konfrontacją. Mianowicie nie zagrają: JovetićRichardsDemichelis, a co najważniejsze, Sergio Aguero. Niemniej za Argentyńczyka świetnie gra Negredo. Dzisiaj również powinien wystąpić w podstawowym składzie. Gospodarze mają niezwykle szeroką kadrę i to pozwala do wielu rotacji. Powyższe braki nie sprawią zatem dzisiaj większego kłopotu.

Crystal Palace jako beniaminek ma bronić się przed spadkiem. W ostatnim czasie zaczęło im to wychodzić. Na pięć spotkań wygrali aż trzy z nich. Ostatnio ograli w Birmingham, ekipę Aston Villi. Są tym samym na 17. pozycji w Premier League. Ponadto przed dzisiejszym meczem będzie już możliwość wystawienia doświadczonego Chamakha, który powraca po zawieszeniu.

Oba zespoły spotkały się ze sobą trzykrotnie w ostatniej dekadzie. Wszystki te mecze wygrywali kopacze z Manchesteru. I dzisiaj nie powinni mieć z tym kłopotu. Mają bowiem znacznie lepszą kadrę. Ponadto forma jest rewelacyjna. Liczymy na gładką wygraną gospodarzy, a i przy okazji sporą liczbę goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.40 Unibet