Premier League: Manchester City vs. WBA


Dzisiaj zaległe spotkania w Premier League przed nami. Jednym z nich będzie pojedynek Manchesteru City z zespołem West Bromwich Albion. Gospodarze potrzebują wygranej by zabezpieczyć dla pewności vice mistrzostwo kraju. Za plecami czai się bowiem Chelsea, a i nawet Arsenal Londyn.

The Citizens rozegrali niemrawy sezon. Co prawda vice mistrzostwo to nie jest zły wynik wbrew pozorom. Niemniej muszą je najpierw przypieczętować. Zespół prowadzony przez Roberto Manciniego w ostatnim czasie gra bardzo spokojnie, choć przez to tracą punkty. Choćby w ostatnim meczu zremisowali bezbramkowo przeciwko Łabędziom. Widać, że już ekipa z niebieskiej części Manchesteru ma już dość aktualngo sezonu. Niemniej przed nimi jeszcze finał pucharu Anglii. Bardzo liczą na to trofeum.

Najważniejszy mecz sezonu już za kilka dni. Media spekulują, iż włoski szkoleniowiec gospodarzy dokona kilku rotacji w kadrze. Najprawdopodobniej nie zobaczymy Yaya Toure, którego bardzo potrzebuje ekipa City w kolejnym meczu. Być może więcej gwiazd rozpocznie dzisiaj mecz na ławce rezerwowych.

West Bromwich Albion rozegrał solidny sezon jak na swoje możliwości. Przez sporą część rozgrywek mieli nawet szanse na europejskie puchary. Niestety tego celu nie udało się spełnić. Niemniej na pewno mogą być zadowoleni ze swojej pozycji. Zajmują ósme miejsce i powinni zakończyć sezon w czołowej dziesiątce. Forma zespołu nie jest jednak imponująca. Na sześć spotkań zaledwie jedno zwycięstwo. Zatem dzisiaj czeka ich kolejna ciężka przeprawa i najprawdopodobnie podtrzymanie słabszej serii spotkań.

Goście do dzisiejszego meczu podejdą osłabieni. Nie zagra na pewno Marc-Antoine Fortune, a ponadto nie wiadomy jest wciąż występ Odemwingie. Jest on bardzo potrzebnym ogniwem w napadzie i na pewno ewentualna strata powinna się odobić na kondycji zespołu.

City w pierwszym meczu pokonało WBA 2:1. W poprzednim sezonie na Etihad natomiast padł wynik 4:0 dla gospodarzy, a wcześniej 3:0 i 4:2. Widać, że The Citizens lubią grać z dzisiejszym rywalem. Ponownie spodziewmy się triumfu gospodarzy i sporej liczby goli. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.60 Unibet