Premier League: Manchester United vs. Fulham


Jednostronnie zapowiada się mecz w Premier League. Do rywalizacji podejdzie bowiem Manchester United oraz zespół Fulham. Londyńczycy zawodzą w obecnych rozgrywkach. Co prawda Czerwone Diabły również, aczkolwiek mimo wszystko są znacznie lepszą drużyną niż ich dzisiejsi rywale.

Manchester United (@ 1.17) ciągle boryka się z kłopotami. Słaba forma i niesnaski między zawodnikami, a klubem nie wróżą dobrych wyników Czerwonym Diabłom i to odzwierciedla się na wynikach drużyny. Zespół prowadzony przez Davida Moyesa ostatnio odnotował porażkę ze słabym Stoke, co ponownie oddaliło mistrzów Anglii od ewentualnego awansu do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Niemniej wciąż szanse na to są spore.

W ostatnim czasie odejście potwierdził Nemanja Vidic, który utożsamiany z klubem jest już od wielu lat. Ponadto z klubem żegna się także Patrice Evra. Rewolucja szykuje się w klubie z Manchesteru. Niemniej dzisiaj obaj panowie zagrają. Kontuzjowani są jednak NaniFellaini, a i ostatnio dołączył do nich Evans co na pewno nie jest dobrą wieścią dla defensywy Diabłów.

Fulham (@ 18.00) gra najgorszy sezon od lat w Premiership. Zajmują ostatnie miejsce i najprawdopodobniej po dzisiejszym dniu wciąż utrzymają tę pozycję. Zespół również odpadł z pucharu Anglii po porażce u siebie z Sheffield United. Dzisiaj jednak dobrą wieścią będzie to, iż zadebiutuje nowy nabytek Londyńczyków, Mitroglou. Ten napastnik ma odmienić sytuację drużyny i pomóc im w utrzymaniu się w lidze.

Ostatnie sezony to dość jednostronne widowisko pomiędzy tymi drużynami. Siedem ostatnich spotkań wygrała bowiem ekipa z Old Trafford. Dzisiaj również zapowiada się na pewny sukces gospodarzy. Fulham ma większe kłopoty, niż ich dzisiejszy rywal. Niemniej moc w napadzie na pewno wzrosła po przyjściu Greka. Stąd też liczymy na mecz obfity w bramki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.45 Unibet