Premier League: Newcastle vs. Arsenal Londyn


Interesujący pojedynek w Premier League przed nami. O 14:30 polskiego czasu, Newcastle United podejmie świetnie grający Arsenal Londyn. Niemniej gospodarze również spisują się nienagannie w obecnym sezonie. Stąd też, starcie to zapowiada się bardzo emocjonująco.

Newcastle United zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli. Niemniej w razie wygranej mogą wskoczyć nawet na piątą lokatę. Zespół prowadzony przez Alana Pardew gra bardzo przyzwoity futbol. Cztery ostatnie pojedynki to aż trzy wygrane oraz remis. W Boxing Day pokonali Stoke aż 5:1. Zespół jest zatem w świetnej kondycji. Ponadto do zespołu powraca Tiote, który ostatnio nie mógł grać z powodu zawieszenia.

Arsenal Londyn ponownie stracił fotel lidera. Niemniej być może tylko na jedną dobę. Obecnie prowadzi ekipa Manchesteru City. Zespół Arsena Wengera gra rewelacyjną piłkę. Ostatno mimo, iż przegrywali z Młotami 0:1, udało się wygrać w dobrym stylu 3:1. Stąd też i dzisiaj będę lekko faworyzowani. Klub z The Emirates ma potencjał by zwyciężyć w lidze w tym sezonie. Muszą jednak wygrywać z takimi przeciwnikami jak Sroki.

Kadra gości będzie jednak dzisiaj osłabiona. Kontuzji w ostatnim starciu nabawił się jeden z czołowych kopaczy Kanonierów, Aaron Ramsey. Walijczyk tym samym dzisiaj nie zagra. Cieszy jednak powrót Wilshere'a. Ponadto do zespołu powinien wrócić Rosicky, który odpoczywał w Boxing Day. Ponadto francuski szkoleniowiec gości nie ma żadnych, nowych urazów.

Ostatnie sezony to zdecydowana dominacja zespołu z Londynu między tymi ekipami. Na terenie Newcastle w zeszłym sezonie padł tutaj wynik 0:1. Dzisiaj również goście będą faworyzowani. Sądzimy, że to oni wygrają, sąmimo wszystko solidniejszą drużyną.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Arsenal wygra, 2.04 Unibet