Premier League: Norwich City vs. Manchester United


     Dość jednostronnie zapowiada się ostatni sobotni mecz w Premier League. Na Carrow Road, miejscowy Norwich City FC podejmie ekipę lidera - Manchester United. Goście by utrzymać prowadzenie muszą wygrać ten pojedynek. Na pewno są w stanie to zrobić i to na ogromnym luzie. Istnieje też możliwość, że zlekceważą Kanarki. Czy Czerwone Diabły wygrają tę rywalizację?

     Norwich City FC to zespół, który gra średnio, choć miewają przebłyski. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce i będą walczyć o utrzymanie w tym sezonie. Mają jednak czasami przebłysk i rozegrają świetny mecz. Tak jest już od pięciu ostatnich kolejek! Zaczęło się od zwycięstwa nad Arsenalem (1:0). Potem remis przeciwko Aston Villi i zwycięstwo w pucharze ligi nad Tottenhamem 2:1! W Premiership potrafili też pokonać Stoke, a w ostatniej kolejce zremisowali z Readingiem. Zespół potrafi namieszać i przekonały się o tym zespoły, które są dużo silniejsze od Kanarków. W zespole gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj jedynie dwóch kopaczy. Jeden z nich mało ważny: Kane, drugi natomiast to istotne ogniwo z defensywy: Martin. Ciekawe jak zostanie poustawiany zespół gospodarzy na ten mecz w takim wypadku?

     Manchester United jest w genialnej formie i dzięki temu prowadzą w Premiership. Muszą jednak wygrać by utrzymać to miejsce, ponieważ The Citizens jest na najlepszej drodze by wygrać swój mecz. Diabły wygrały swoje 3 ostatnie mecze. Pobite zostały zespoły Arsenalu, Bragi i Aston Villi. Ten ostatni mecz był bardzo chaotyczny w wykonaniu Manchesteru. Od 50 minuty przegrywali 0:2. Wcześniej Sir Alex Ferguson wprowadził Hernandeza, który strzelił dwa gole, choć brał udział w każdej z trzech goli i zagrał genialny mecz. W zespole poza długoterminowymi brakami nie ujrzymy dzisiaj również Naniego, jest to jednak strata do zaakceptowania. Szkot na pewno ma już koncepcje kto może go zastąpić w tej rywalizacji.

     H2H na korzyść Diabłów. Dzisiaj również powinni wygrać. Są w gazie, mają dużo silniejszą kadrę. Nie mogą jednak zlekceważyć przeciwnika. Manchester nie może sobie pozwolić na stratę punktó w takich spotkaniach. Polecam zatem typ na wygraną gości po dość dobrym kursie wbrew pozorom.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Manchester United wygra, 1.47 Unibet