Premier League: Norwich vs. Manchester Utd.


Ciekawy mecz w Premier League przed nami. Ciekawe, ponieważ jedna z ekip ma coś do udowodnienia. Będzie nią Manchester United, który uległ na terenie Norwich w poprzednim sezonie. Tym samym w obecnych rozgrywkach będą chcieli się zrewanżować za tamten blamaż.

Kanarki z Norwich grają w obecnym sezonie chaotycznie. Zajmują 14. miejsce w tabeli i będą bronić się przed spadkiem. Ostatnia forma gospodarzy nie jest jednak zła. Przegrali tylko jeden mecz na ostatnie cztery. Było to w ostatni czwartek przeciwko Fulham. Wcześniej urwali punkty Swansea, Sunderlandowi, a i pokonali WBA. Z istotniejszych kopaczy zabraknie dzisiaj Pilkingtona (9/1 pomoc), a także zawieszonego obrońcy Turnera (16/0).

Manchester United wrócił na dobre tory. Wygrali w pięciu ostatnich meczach, z czego trzech ligowych. Wskoczyli po ostatnim, wymęczonym triumfie nad Hull na siódme miejsce w tabeli. Rok 2013 będą mogli zakończyć w najlepszym przypadku nawet na piątej lokacie. David Moyes ze swoją drużyną musi jednak wziąć się za łapanie kolejnych oczek. Na pewno z takim rywalem Norwich oczekuje się kompletu punktów.

Skład gości jest jednak mocno osłabiony przez absencje, zawieszenia. Kontuzjowani już od jakiegoś czasu są Nani, Van PersieFellaini, a i już w czwartek nie zagrał Jones. Po ostatnim meczu do kontuzjowanych dołączył Rafael, czerwoną kartkę zobaczył natomiast Antonio Valencia. Szkocki szkoleniowiec gości ma zatem nie lada kłopot z opanowaniem sytuacji kadrowej. Niemniej ławka jest dość szeroka.

Historia spotkań w ostatnim czasie między tymi ekipami jest korzystniejsza dla Czerwonych Diabłów. Niemniej Norwich potrafiło zaskoczyć wielki Manchester i to nie raz. Dzisiaj jednak wiele wskazuje, iż nie dojdzie do takiej niespodzianki. Diabły są w gazie i powinny triumfować w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Manchester wygra, 1.62 Unibet