Premier League: Norwich vs. West Ham Utd.


Ostatni, sobotni mecz w Premier League, będzie starciem ekip, które walczyć będą o utrzymanie w lidze. Norwich City podejmie na własnej murawie West Ham United. Obu klubom niezwykle zależeć będzie na komplecie. Niemniej nie ma faworyta w tej konfrontacji, tym samym powinien to być bardzo dobry bój.

Norwich City gra dość przewidywalny futbol w obecnych rozgrywkach. Zajmują miejsce w strefie spadkowej i muszą wziąć się w garść. Ostatnie pięć spotkań to tylko jeden remis i same porażki. Ponadto stracili przed ten czas aż... 18 bramek! To fatalny wynik. W ostatni weekend przegrali z The Citizens aż 0:7. Widać, że Kanarkom kompletnie nie idzie w ostatnim czasie i potrzebują przełamania serii by wrócić do lepszej kondycji.

Gospodarze mają kłopot w ofensywie. Mianowicie ich gwiazda, Holender Ricky van Wolsfinkel wciąż leczy kontuzje i dzisiaj nie zagra. Ponadto nie wiadomo, czy zagra Nathan Redmond. Młody Anglik to bardzo cenna postać w klubie. Dobrą wieścią jest powrót do zespołu Snodgrassa. Szkot na pewno wniesie wiele pozytywnego do zespołu Kanarków i może on poprowadzi zespół do lepszego wyniku.

West Ham United gra również dość niefrasobliwie. W ostatnim czasie grają jednak lepiej. Są na 15. miejscu w tabeli, a i ostatnie wyniki są dość dobre. W Premier League zremisowali dwa mecze, a i w pucharze ligi wygrali z Burnley. Goście zagrają dzisiaj bez podstawowego defensora, Reida. Będzie to kłopot w linii obrony. A i również Mladen Petric najprawdopodobniej nie będzie dostępny. Zatem sytuacja kadrowa również niepewna.

Oba zespoły potrzebują cennych punktów. Goście grają minimalnie lepiej w ostatnim czasie, aczkolwiek mają także kłopoty kadrowe. Kanarki potrzebują pilnie zdobyczy punktowej. Muszą poprawić morale i zacząć tracić mniejszą liczbę goli. Liczymy zatem na mało skuteczny mecz i małą liczbę goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.80 Unibet