Premier League: QPR vs. Manchester City


Kolejna kolejka Premier League przed nami i to w środku tygodnia! Najciekawiej zapowiada się dzisiaj mecz w Londynie. Queens Park Rangers podejmie na własnej murawie Manchester City. Oba zespoły dzieli przepaść, ale mimo to nie różni ich zbyt wiele, ponieważ oba zespoły są niesamowicie groźne. Oba też potrzebują punktów jak powietrza. Który z nich jest w stanie zwyciężyć?

Gospodarze mają fatalny sezon. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli i mimo przebłysków nie mogą opuścić tego miejsca. Harry Redknapp odmienił nieco zespół, ale wciąż nie zdobywają wystarczającej liczby oczek by wyjść z dna. Ostatnie trzy mecze w Premiership to co prawda wygrana nad Chelsea (!) i remisy z WHU czy Tottenhamem, ale też porażka w pucharze ANglii z dużo niżej notowanym Milton Keynesem. Dzisiaj muszą ponownie stanąć na wysokości zadania i spróbować wywalczyć punkty z wielki zespołem.

W zespole QPR może zabraknąć istotnego ogniwa, Shauna Wrighta-Phillipsa. Istnieje prawdopodobieństwo, że wciąż ból będzie mu przeszkadzał w grze i dzisiaj być może nie wystąpi. Trener Redknapp zapowidział też, że zmieni mocno kadrę po meczu z MK Dons, która zagrała dość fatalnie.

Manchester City gra rewelacyjny sezon i zajmują drugie miejsce w tabeli. Mają nadzieję na zdobycie tytułu, ale przewaga lokalnego przeciwnika wynosi pięć punktów. Jest to do nadrobienia, lecz City muszą konsekwentnie wygrywać. Mimo to będzie im niesamowicie ciężko o drugi z rzędu tytuł. Ostatnio awansowali w pucharze Anglii eliminując Stoke. Mecz ten był jednak bardzo męczący i ledwo wygrali. 

Kadrę opuścił Balotelli, który wrócił do Włoch podpisując kontrakt z Milanem. Poza tym Mancini nie będzie mógł skorzystać z bardzo ważnego ogniwa w swoim zespole - Kompanego. Jest on kluczowym kopaczem obrony i jest to kłopotliwa sytuacja dla The Citizens.

QPR potrafi sprawić niespodzianki i naszym zdaniem dzisiaj również mogą wyrwać punkty gigantowi. Wydaje się to niemożliwe, ale jednak pokonali Chelsea na Stamford. To czemu i nie zwyciężyć przed własną publicznością z Manchesterem City? Wygra QPR, ale w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Odbierz swoją szansę na ubezpieczony zakład w 3 krokach. To proste, 1-2-3 i oddajemy do 123 zł w cashbacku!

Typ: QPR (DNB), 5.25 Unibet